پسر جوان برای رسیدن به عشقش پدرش را چاقو چاقو کرد !

پسر جوان برای رسیدن به عشقش پدرش را چاقو چاقو کرد !

پسر جوانی برای رسیدن به عشقش با مخالفت پدرش روبرو شد که در اقدامی وحشتناک او را از میان برداشت.

به گزارش 9 صبح ،  پسر جوان که به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش با مخالفت پدرش مواجه بود و سر این موضوع با او اختلاف داشت بعد از مرگ پدرش به اتهام قتل همراه نامزدش بازداشت شدند.

چهارشنبه ۲۳ خرداد زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از بوی تعفنی که از خانه همسایه شان به مشام می‌رسید شکایت کرد. به‌دنبال این تماس، مأموران کلانتری راهی محل شدند و پس از هماهنگی‌های قضایی با کمک مأموران آتش‌نشانی در خانه مرد تنها را باز کردند.

بوی تعفن از اتاق خواب به مشام می‌رسید و مأموران با جسد مرد تنها در حالی که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود مواجه شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که حجت به تنهایی زندگی می‌کرده و پسرش هر چند وقت یکبار به دیدن او می‌رفته است. اما آنها با هم اختلاف داشته و همین مسأله باعث شده بود که هر بار این دیدارها به دعوا و درگیری ختم شود.

در ادامه نیز معلوم شد که پسر جوان آخرین کسی بوده که به خانه پدرش رفته بود. با کنار هم قرار دادن مدارک و شواهد، این فرضیه مطرح شد که پسر جوان و نامزدش در این ماجرا نقش داشته‌اند.

بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی، خسرو و نامزدش بازداشت شدند اما پسر جوان منکر جنایت شد و در تحقیقات گفت: من در قتل پدرم نقشی نداشتم و اختلافی که باهم داشتیم نمی‌تواند دلیلی بر قتل باشد. مدت‌هاست که عاشق سوسن شده‌ام و تصمیم به ازدواج با او گرفته‌ام. اما پدرم با این ازدواج مخالفت می‌کرد و همین مسأله باعث درگیری و اختلاف ما بود.

نامزد خسرو نیز در ادامه تحقیقات، اظهارات او را تأیید کرد اما باتوجه به مدارک به‌دست آمده به دستور بازپرس جنایی خسرو و نامزدش در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: سایت جنایی

نظر شما