یک نوزاد ترسناک با سری در شکم متولد شد ! / این یک نمونه نادر است + تصویر دلخراش

یک نوزاد ترسناک با سری در شکم متولد شد ! / این یک نمونه نادر است + تصویر دلخراش

نوزادی عجیب الخلقه در کشور هند متولد شد که از نوع دوقلوی انگلی و موردی نادر است.

به گزارش 9صبح ؛ تا به حال خبرهای زیادی از به دنیا آمدن نوزادان عجیب الخلقه در کشور هند شنیده شده و ما نیز در مطالبی آن ها را به اطلاع شما رسانده ایم. علی رغم آنکه تمامی آن ها به شکلی عجیب و باورنکردنی بوده اند، اما موردی که قصد داریم به آن بپردازیم از موارد قبلی شگفت انگیز تر است. به تازگی نوزادی در کشور هند متولد شده که روی شکم خود یک سر اضافی دارد.

در این سر عجیب و غریب اثری از گوش و چشم ها نیست و به نظر می رسد نتوانسته به طور کامل رشد نماید. این نوزاد دارای یک دست اضافه نیز هست. پزشکان قرار است به زودی طی یک عمل جراحی تمام قسمت های اضافی را بردارند. ظاهرا یک زن ۲۱ ساله پس از احساس درد در دوران بارداری خود به بیمارستان مراجعه می کند و مورد سونوگرافی قرار می گیرد تا از سلامت فرزند خود آگاهی پیدا نماید. آزمایش ها نشان دادند که نوزاد با چند عضو اضافه به دنیا خواهد آمد؛ احتمالا دوقلویی ناقص. دکتر ویجیتا گارج متخصص بیماری های زنان که مراقب این زن بوده، به خانواده وی اطمینان داده که هم مادر و هم نوزاد می توانند نجات داده شوند. پس از انجام یک عمل سزارین موفق، هر دو نفر در سلامت کامل به سر می بردند.

0fabd3b7-f69b-4558-83ca-97c593600390

این نخستین فرزند زن یاد شده و همسر ۲۴ ساله اش بوده است. آن ها ظاهرا با مشکل عجیب فرزند خود کنار آمده و از داشتن آن خوشحال هستند. دوقلوهای انگلی معمولا به علت تاخیر در جدا شدن جنین هنگام حاملگی پدیدار می شوند. هنگامی که یکی از جنین ها بیشتر از دیگری مواد را مصرف کرده و رشد می کند، چنین اتفاقی رخ می دهد. موارد مشاهده شده از دوقلوهای انگلی بسیار نادر هستند و از هر یک میلیون تولد تنها یک نمونه این چنینی مشاهده می گردد.

 

نظر شما