زایمان عجیب و غریب این زن که تصویرش منتشر شد /چطور ممکن است ؟! +ببینید

زایمان عجیب و غریب این زن که تصویرش منتشر شد /چطور ممکن است ؟! +ببینید

مطلبی که می خوانید عجیب ترین داستان زایمانی است که تا به حال شنیده اید.

به گزارش 9 صبح ، قطعا تولد 2 نوزاد از یک مادر خبر عجیب و جدیدی نیست ولی شیوه تولد یا بهتر بگوییم فاصله زمانی تولد 2 نوزاد از مادر مشترک، دلیلی است که زایمان این زن را خبرساز کرده. در لیست زایمان های عجیب، این مورد احتمالا جزو نادرترین آنهاست.یک زن آمریکایی به نام کلسی هچر، به واسطه داشتن رحمی دوگانه در 20 ساعت و در دو روز، دو بار زایمان کرد و دو دختر به دنیا آورد. این مادر 32 ساله، روز سه‌شنبه و در بیمارستان دانشگاه آلاباما بیرمنگام در زایمان اول خود یک دختر به دنیا آورد و روز چهارشنبه دختر دیگرش راه بدنیا آورد. این دو نوزاد، به عنوان دوقلوهای همزاد توصیف می‌شوند، اگرچه تولدها جداگانه‌ای داشته‌اند.

1زایمان-عجیب

این مادر جوان که طی سعات گذشته عکس و ویدئوهایش در فضای مجازی وایرال شده، پیش از این سه بارداری سالم دیگر داشته و انتظار داشت که در این بار دوقلوهای خود را با یک رحم باردار شود اما در سونوگرافی متوجه شد که یک نوزاد دیگر نیز در رحم دومش حضور دارد.

او در سن 17 سالگی اطلاع پیدا کرد که دارای رحم دو تایی (uterus didelphys) که یک ناهنجاری مادرزادی نادر به حساب می‌آید، است. البته که این ناهنجاری تنها 0.3 درصد از زنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خود موضوعی عجیب است، اما احتمال باردار شدن در هر دو رحم این افراد حتی بسیار عجیب تر است و این اتفاق یک در یک میلیون تلقی می‌شود.

 

نظر شما