چشمم که به پسر ۱۵ ساله افتاد وسوسه شیطانی رهایم نکرد.../ من تجاوز کردم دوستم فیلم گرفت

چشمم که به پسر ۱۵ ساله افتاد وسوسه شیطانی رهایم نکرد.../ من تجاوز کردم دوستم فیلم گرفت

پسر 15 ساله ای که در یک کارگاه صافکاری کار می کرد توسط دو نفر مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت.

به گزارش 9صبح ؛ رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل با شکایت صاحب یک کارگاه صافکاری در سه راه آزمایش آغاز شد .

مرد جوان که به پلیس آگاهی رفته بود گفت :من سال هاست یک کارگاه صافکاری در سه راه آزمایش دارم. ۳ مرد در کارگاهم کار می کنند و شب‌ها را هم همان جا می مانند. امروز صبح وقتی به کارگاه رفتم با صحنه عجیبی روبه رو شدم .دست و پای ۳ کارگرم با طناب بسته شده بود و کارگر ۱۵ساله ام حال خوبی نداشت. من وقتی دست و پای آنها را باز کردم متوجه شدم شبانه  ۲ مرد به کارگاه آمده اند، دست و پای آنها را بسته و کارگر ۱۵ ساله ام را آزار داده اند .

نوجوان

وی ادامه داد: کارگر ۱۵ساله ام  به نام کیوان در این باره به من حرفی نزد .او سکوت کرده و چیزی نمی گوید .اما من وقتی  دوربین مداربسته کارگاه را بررسی کردم متوجه شدم یکی از مردان ناشناس پس از بستن دست و پای کارگرها و سرقت ۲۰۰ میلیون تومانی که در گاوصندوق کارگاه، پسر ۱۵ ساله را وحشیانه آزار داده است.من کارگر نوجوانم  را به بیمارستان منتقل کردم  و حالا تحت درمان قرار دارد. حالا آمده ام تا از ۲ دزد ناشناس شکایت کنم.

با شکایت صاحب کارگاه، ماموران به بررسی فیلم های دوربین مداربسته پرداختند و از پسرنوجوان و ۲ کارگر دیگر تحقیق کردند.

یکی از آنها گفت: ساعت نزدیک ۲نیمه شب بود و ما خواب بودیم که ناگهان متوجه شدیم ۲ مرد نقابدار وارد کارگاه شدند. آنها چوب و چاقو در دست داشتند و با تهدید دست و پای ما را بستند و سراغ گاوصندوق رفتند. یکی از آنها موقع خروج به سراغ کیوان رفت و او را آزاد داد و دوستش از آنها فیلم گرفت. صدای یکی از مردان مهاجم برایم آشنا بود و گمان می کنم قبلا او را دیده بودم.

تعرض234

کیوان نیز گفت: من مردی را که آزارم داد می شناسم. او کارگر اخراجی همین کارگاه است. اما تهدیدم کرده اگر به کسی حرفی بزنم آبرویم را می برد.

بازداشت شیطان

در تحقیقات بعدی  ماموران دریافت یکی از مردان مهاجم به احتمال زیاد کارگر اخراجی کارگاه بوده است .به این ترتیب مهران  ۲۹ ساله  که به تازگی از کارگاه اخراج شده بود بازداشت شد.

سارق شیطان صفت سعی داشت خودش را بیگناه نشان دهد اما  در مواجهه حضوری با پسر نوجوان جرم سیاهش را گردن گرفت.

وی گفت: مدتی قبل برای کار به کارگاه صافکاری رفتم و یک هفته آنجا کار کردم اما صاحب کارم مرا اخراج کرد. چون می‌دانستم شب ها ۲ کارگر دیگر به همراه پسر ۱۵ ساله آنجا می مانند و صاحب کارگاه نیز در گاوصندوق پول می گذارد، همراه دوستم شبانه به آنجا رفتیم. ما با تهدید چاقو دست و پای کارگرها را بستیم و  از گاوصندوق ۲۰۰ میلیون تومان پول برداشتیم.

وی ادامه داد:  موقع بازگشت وقتی  چشمم به پسر ۱۵ساله افتاد وسوسه شیطانی سراغم آمد .من او را آزار دادم و دوستم به از ما  فیلم گرفت. ما تهدید کردیم اگر در این باره  به کسی حرفی بزند یا از ما شکایت کنند فیلم را پخش می کنیم و آبرویش را می بریم.

با اعترافات پسر شیطان صفت،همدستش نیز ردیابی و بازداشت شد. پرونده آنها با صدور کیفر خواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم آنها رسیدگی شود این در حالی است که پسر ۱۵ ساله برای عامل جنایت سیاه اعدام خواسته است.

نظر شما