ازدواج یک زن با ۵ برادر در یک روستا ! / نمیدانم پدر فرزندم کدامشان است ، من خوشبختم ! +عکس

ازدواج یک زن با 5 برادر در یک روستا ! / نمیدانم پدر فرزندم کدامشان است ، من خوشبختم ! +عکس

ازدواج یک زن در یک روستا با 5 برادر خبری کاملا واقعی است که در این مطلب در موردش بیشتر میخوانید.

به گزارش 9صبح ؛ رسم و رسومات عجیب و غریب در دنیا بسیار است اما آنچه که در ادامه می خوانید حقیقتا وحشتناک است ؛در این مطلب یکی از عجیب ترین روستا ها را از نظر فرهنگ ازدواج به شما معرفی می کنیم.

در شمال هند در برخی روستاها همچون دهردون، خانواده‌های چند شوهری مرسوم است که فرزندان پسر در خانواده با ازدواج اولین برادر، به وی پیوسته و زندگی‌شان را با همسر وی ادامه می‌دهند.

شوهر+زیاد

گفته می‌شود پسران خانواده از این رو دست به این کار می‌زنند تا میراث پدری‌شان کمتر بین وراث تقسیم شده و شریک کمتری پیدا کند. آن زن جوانی که در عکس می‌بینید هم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است. از چهره تمام شش نفر تبسم می‌بارد، و این یعنی ظاهرا خوشبخت می‌نمایند.

شاید از نظر شما چنین چیزی عجیب به نظر برسد، اما در این مطلب می‌خوانیم که این موضوع عین واقعیت است.

1-51

رجای ۲۱ ساله، اولین بار با یک برادر هم‌ خانه شد و پس از آن چهار برادر د‌یگر شوهر قانونی‌اش شده‌اند. در نتیجه طفلی به دنیا آمد و او را «جی» نام گذاشتند. در حال حاضر رجا نمی‌داند که این فرزند کدام یک از برادران است. رجا در ابتدا گویا شرم داشته‌ است، ولی کم‌ کم به پنج شوهری عادت کرده و امروز خود را خوشبخت می‌شمارد!

روستای+دهردون

نکته جالب در این است که همه زنان در این روستا میزبان پنج همسر نیستند، تنها رجا این‌طور است، چرا که زنان دیگر نهایتا سه همسر دارند.

رجا اولین بار به همسری گدو ویرمه ۲۱ – ساله درآمد و بعد بیج ۳۲ – ‌ساله، کمی بعد به سانتی رمه ۲۸ – ‌ساله، سپس به گاپل ۲۶ – ‌ساله و در نهایت به دنیش ۱۸ – ‌ساله.

مادر رجا سه شوهر دارد که هر سه برادرند و او نمی‌داند رجا از کدام شوهرش است. همچنین رجا هم نمی‌داند پسر یک و نیم ساله‌اش «جی» از کدام همسرش است، ولیکن او همه پنج شوهرش را دوست دارد و همسرانش نیز به او مهر دارند زیرا هر کدام از پنج برادر به صورت برابر اظهار می‌کنند که شاید پسرشان مال او باشد.

زنان+روستای+دهردون

نظر شما