تعرض جنسی کفتار افغان به یک زن ایرانی/ توری پنجره باز بود ، زنی را روی تخت دیدم و... +عکس

تعرض جنسی کفتار افغان به یک زن ایرانی/ توری پنجره باز بود ، زنی را روی تخت دیدم و... +عکس

شیطان صفتی از اتباع افغانستان زمانی که برای سومین بار اقدام به تعرض جنسی به یک زن کرد دستگیر شد.

به گزارش 9 صبح ، به نقل از ایرنا و بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ خانمی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأمورین اعلام کرد که در ساعت 04:30 مورخه همان روز، شخصی ناشناس وارد منزل ایشان شده و با تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

** پرونده در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع 'آزار و اذیت جنسی' و به دستور شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

** اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت 04:30 مورخه 15/05/1395 فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب در حال استراحت بودم حمله ور شد؛ او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک نمایم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد».

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: «در ساعت یک بامداد مورخ 11/05/1395 نیز زمانیکه در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد (تهدید به کشته شدن) مورد آزار و اذیت قرار گرفتم»

631688_438

**دستگیری متهم

با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد.

با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه 2 بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکیه، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی در ساعت 03:00 بامداد مورخه 21/05/1395 فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکیه بالا رفته و وارد حیاط خانه شد؛ این شخص پس از ورود به داخل حیاط، به سمت ورودی ساختمان حرکت می کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط می شود و اقدام به فرار می کند اما قبل از هرگونه اقدامی برای متواری شدن از محل، با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر می شود .

این شخص پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و برای انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

**اعترافات متهم

متهم «حامد . ک» ( 24 ساله – تبعه افغانستان) در همان تحقیقات اولیه صراحتا به 2 فقره آزار و اذیت همراه با تهدید شاکیه اعتراف و به کارآگاهان گفت: «حدود دو هفته پیش به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم و در طول این مدت بیکار بودم و شب ها در پارک می خوابیدم.

چند روز پیش در حال پرسه زنی در آن منطقه (منطقه یوسف آباد) بودم که دیدم درب خانه ای باز است؛ وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم و پس از ورود به داخل خانه، شاکیه را تنها در خانه دیدم؛ به سمت او حمله ور شدم و گلویش را گرفته و به او گفتم: اگر صدایت در بیاید، تو را خواهم کشت و سپس به وی... و از آنجا متواری شدم. چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم؛ اینبار درب حیاط قفل بود اما از بالای درب وارد حیاط شدم و نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آنرا زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم و از نردبان بالا رفتم؛ توری پنجره را پاره کرده و وارد ساختمان شدم و دوباره به[شاکیه] که روی تخت خوابیده بود حمله ور شده و گلویش را محکم گرفتم و... امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم و از روی دیوار وارد حیاط شدم اما این بار پس از ورود به داخل حیاط، متوجه حضور 2 نفر شدم به همین دلیل قصد فرار داشتم که دستگیر شدم».

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت : در ادامه رسیدگی به این پرونده و برای شناسایی سایر جرایم ارتکابی مشابه، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شده است، از این رو از کلیه شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند که هویت و اظهارات آنها نزد پلیس کاملا محرمانه و محفوظ می باشد.

 

نظر شما