این میوه بهاری و چند رنگ، زندگی مردم شهر را به هم ریخت!/ تصاویری تماشایی از مردم خوش ذوق

این میوه بهاری و چند رنگ، زندگی مردم شهر را به هم ریخت!/ تصاویری تماشایی از مردم خوش ذوق

این روز ها با قدم زدن در خیابان ها شاهد توت چیدن افراد مختلف در سطح شهر هستیدمردم هم نظراتی درباره این میوه بهاری و خوشرنگ دارندکه آن ها را می خوانیم.

به گزارش 9 صبح به نقل از برترین‌ها، بهار است و فصل توت‌های خوشمزه و چند رنگ فرا رسیده. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با گذر از خیابان‌ها شاهد چیدن توت توسط افراد مختلف باشید. توت‌های خوشمزه‌ای که در میان حسرت‌های روزگار شاید برای چند ثانیه حس و حال شیرینی را به آدمی ببخشند. 

اما نکته بارزی که این روزها در سطح شهر درباره درخت‌های توت می‌بینیم، خالی شدن برگ درختان از سفید و قرمزهای خوشرنگ است. برخی می‌گویند این اتفاق به دلیل قیمت بالای توت در بازار است. گزارش‌های دریافتی از بازار هم حاکی از آن است که نوبرانه این میوه خوشمزه به قیمت نجومی 160هزارتومان هم رسیده! به هر حال توتی هم روی زمین نمی‌بینیم. مردم هم نظراتی دارند. با ما همراه باشید.

نظرات کاربران درباره توت‌هایی که نیست!

آبتین: هر خیابونی رو که نگاه می‌کنی، چند نفر از شاخه‌های یه درخت توت آویزون شده‌اند و درحال خوردن یا جمع‌‌آوری توت‌ها هستند. سال‌های پیش این‌قدر نبودند و گاهی پیش می‌‌اومد، توت‌های افتاده روی زمین  ببینم؛ الان ولی به لطف قیمت بالای میوه، رو هوا می‌زنن.

سوگند: توت می‌بینم ناخودآگاه یاد درختان مسیر دانشگاه می‌افتم که بعد از تمام شدن کلاس‌ها که کلاسورها روی زمین افتاده بود و همه از درختان توت لذت می‌بردند. الان همین اتفاقات را در خیابان هم می‌بینیم.

تابان: تهران خیلی توت زیاده. اوایلش مردم رو‌ می‌بینی که تو خیابون‌ها دارن توت می‌چینن. بعدش پرنده‌ها حسابی ازش استفاده می‌کنن. بعد دیگه اونا هم نمی‌خورن و می‌ریزه زمین مورچه‌ها می‌خورن. مورچه‌ها که سیر می‌شن دیگه فقط کپک‌ها مصرفش می‌کنن. اما بازم زیاد میاد و رو زمین خشک می‌شه همین جوری.

توت

فریور: دیروز داشتم با بابام تلفنی حرف میزدم و همزمان ماشین رو پارک میکردم‌.گفتم ای بابا یه جای پارک هست صاف زیر درخت توت. گند میزنه به ماشین. بابام پشت خط گفت دیگه تا اینجای سال مردم توتی رو اون درخت نذاشتن، پارک کن. پیاده شدم درخته رو نگاه کردم دیدم راست میگه. دریغ از یک دانه توت:))

 

توت 1

سمانه نوشت: ما یه درخت توت بزرگ تو حیاط خونمون داریم که بخشی از شاخه‌های این درخت توی کوچه‌ست. یه زمان توی کوچه پر از آثار توت‌های ریخته شده روی زمین بود اما امسال زیر این درخت، در تمیزترین حالت ممکنش به سر می‌بره. چی بگم والا!

حنای سوم: ما یه اکیپ داریم که صبح تا شب با هم توی گروهمون چت می‌کنیم. هفته پیش یکی از بچه‌ها گفت بریم توت بخوریم و ما هم رفتیم. بازم می‌ریم. اگر توت درخت‌هاتون تموم شد بدونید کار ما بوده.

توت 2

تک‌تیرانداز: یه دوربین کار گذاشتم همه توت‌خورهای شهرو پیدا کنم. به زودی عکساشون منتشر می‌شه تا با این افراد خوش‌ذوق آشنا بشید:))


 

    نظر شما