فهرست جدید کالاهای اساسی برای اختصاص ارز اعلام شد

فهرست جدید کالاهای اساسی برای اختصاص ارز اعلام شد

هشتمین مرحله نظر دستگاه ارسالی وزارت جهادکشاورزی به بانک مرکزی برای تخصیص ارز به برخی کالاهای اساسی و نهاده‌های کشاورزی اعلام شد.

به گزارش 9 صبح؛ هشتمین مرحله نظر دستگاه ارسالی وزارت جهادکشاورزی به بانک مرکزی برای تخصیص ارز به برخی کالاهای اساسی و نهاده‌های کشاورزی اعلام شد.

وزارت جهاد کشاورزی لیست جدیدی برای تخصیص ارز کالاهای اساسی و نهاده‌های بخش کشاورزی (مرحله هشتم) را به بانک مرکزی اعلام کرد.

در تاریخ 13 شهریور 1402 مرحله جدید نظر دستگاه وزارت جهاد کشاورزی برای تخصیص ارز شرکت‌ها توسط معاونت توسعه بازرگانی انجام پذیرفته است.

در این مرحله کالاهایی که مطابق نظر قائم‌مقام وزیر در امور تجارت و معاون توسعه بازرگانی واجد شرایط جهت نظر دستگاه برای تخصیص ارز بودند مشخص و معرفی آنها به بانک مرکزی به صورت سیستمی انجام شد.

وزارت جهاد کشاورزی همچنین اعلام کرده است: زمان‌بندی نظر دستگاه براساس سهمیه ارزی اعلامی بانک مرکزی و با توجه به روند اطلاع‌رسانی واضح و شفاف است؛ شرکت‌های دارای کالاهای خاص که مورد معرفی از جانب معاونت‌های وزارتخانه هستند در صورت بروز هرگونه ابهام، پرسش‌های خود را از معاونت یا سازمان مربوطه پیگیری کنند.

برای مشاهده لیست این کالاها لینک زیر را دانلود کنید.

نظر شما