افزایش ۵۰ میلیونی قیمت خودرو در بازار/ کوئیک و دنا چقدر شد؟ + جدول

افزایش 50 میلیونی قیمت  خودرو در بازار/ کوئیک و دنا چقدر شد؟ + جدول

قیمت خودرو در بازار امروز 28 فروردین هم با افزایش همراه بود

به گزارش 9 صبح؛ قیمت خودرو امروز از روند مشخصی برخوردار نبوده و افت‌وخیزهایی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند.

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، روند یکسانی ندارد و هر دو بازار خودروهای داخلی و مونتاژی، افت‌وخیزهایی را تجربه می‌کنند. در این میان، یکی از محصولات وارداتی بازار ۹۰ میلیون تومان ارزان شده است!

از روز گذشته تنش‌های منطقه کمتر شده و التهابات بازار نیز به تبعیت از این موضوع کاهش یافته است. بنابراین نرخ ارز هم به عنوان بزرگ‌ترین محرک بازار خودرو نسبت به ابتدای هفته از ثبات بیشتری برخوردار است و باعث می‌شود تا قیمت خودرو روند مشخصی نداشته باشد، اما با این وجود، خودروی وارداتی همچون شاین مکس ایران خودرو نسبت به روز گذشته ۹۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به نرخ دو میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است.

داخلی

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی بازار اغلب کاهشی گزارش می‌شود. ساینا S اتوماتیک یکی از اقتصادی‌ترین محصولات دنده‌اتومات بازار داخلی است که از روز گذشته پنج میلیون تومان گران شده بود، امروز یک میلیون تومان افت قیمت دارد و با ۵۰۲ میلیون تومان معامله می‌شود.

متقاضیان خرید پژو پارس بخوانند | سازمان تعزیرات تکلیف تولید پژو پارس را روشن کرد

کوییک دنده‌ای S هاچ‌بک اقتصادی شرکت سایپا به شمار می‌رود که از آغاز امروز، هیچ تغییری ندارد و با همان نرخ ۴۵۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ یکی از پرقدرت‌ترین محصولات بازار داخلی است که از صبح امروز ۱۳ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به کانال ۹۹۲ میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V۴ گران‌ترین خودرو داخلی بازار محسوب می‌شود که گویا هنوز هم به افزایش قیمت هفته‌های گذشته راضی نشده و از صبح امروز با رشد ۱۹ میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نسبت به داخلی‌های بازار، افزایش یافته است.

جک J۴ آپشنال ارزان‌ترین خودروی مونتاژی کرمان موتور بوده که روز گذشته تغییری نداشت، اما از ابتدای امروز ۲۰ میلیون تومان رشد قیمت دارد و با ۹۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما S۵ اتوماتیک ۶سرعته کراس‌اوور مونتاژی ایران‌خودرو به شمار می‌رود که روز گذشته با رشد ۵۰ میلیون تومانی رکورددار افزایش قیمت در بازار مونتاژی‌ها بود، اما از صبح امروز ۳۵ میلیون تومان افت قیمت داشته و با نرخ یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

مکث کلوت دنده دستی یکی از پیکاپ‌های مونتاژی مکث موتور محسوب می‌شود که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان رشد یافته و به کانال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.

لاماری ایما جزو محبوب‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی بازار شمرده می‌شود که از آغاز روند معاملات امروز هیچ تغییری ندارد و با همان نرخ دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

    نظر شما