با این روش می توانید هر روز ۵میلیون سکه همستر کمبات رایگان پاداش بگیرید

 با این روش می توانید هر روز ۵میلیون سکه همستر کمبات رایگان پاداش بگیرید

مدتی است که یک بازی بسیار محبوب تلگرامی در بین کاربران این برنامه رواج یافته است در ادامه گرفتن روزانه 5 میلیون سکه رایگان را به شما آموزش خواهیم داد.

به گزارش 9 صبح به نقل ازگجت نیوز، پس از موفقیت نات کوین و تبدیل شدن این بازی تلگرامی به یک ارز دیجیتال، پروژه‌های جایگزین برای کاربران توسعه یافتند. یکی از جذاب ترین بازی‌های کلیکی تلگرام که قرار شده به‌زودی در صرافی‌ها لیست شود، همستر کامبت است. این بازی که هم‌اکنون رکوردهای بزرگی را جابه‌جا کرده، با بیش از ۶۰ میلیون بازیکن فعال، نات کوین را پشت سر گذاشته و آینده خوبی در انتظارش است.

در ادامه آموزش دریافت روزانه ۵ میلیون سکه همستر کمبات – Hamster Kombat به همراه راهنمای باز کردن قفل کارت های کامبت را مشاهده خواهید کرد. این مطلب هر روز آپدیت می‌شود.

کارت‌های کامبو چیست و چگونه به دست می‌آیند؟

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی Hamster Kombat، کارت‌های کامبو هستند. کاربران می‌توانند هر روز، رأس ساعتی مشخص، کارت‌های کامبو را از قسمت Mine خریداری کنند و 5 میلیون کوین رایگان جایزه بگیرند. متاسفانه یکی از مشکلات کاربران، پیدا کردن کارت‌های کامبو و باز کردن قفل آنها است.

در بخش استخراج با چهار زیرمجموعه به ترتیب زیر مواجه هستیم:

Markets

PR&Team

Legal

Specials

معمولا کارت‌های مذکور در چهار بخش بالا قرار گرفته‌اند و برای دسترسی به آنها باید یک‌سری به‌روزرسانی‌ها انجام داد که گاهی سر درآوردن از پروسه آن گیج‌کننده می‌شود. 

کامبوی امروز، ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

با پیدا کردن ۳ کارت کامبو هم می‌توانید یک مرحله سطح خود را ارتقا دهید و هم ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. البته توصیه‌ای که همواره باید مدنظر داشته باشید این است که در کامبوی روزانه، همواره نسبت هزینه به درآمد را زیر نظر داشته باشید. (ممکن است برای پیدا کردن ۵ میلیون سکه هزینه‌ای بپردازید که ارزشش را نداشته باشد)

امروز مورخ ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳، سه کارت کامبو عبارتنداز:

کارت Derivatives در قسمت Markets

کارت Licence Asia در قسمت Legal

کارت Blocking Suspicious Accounts در قسمت PR&Team

ممکن است برای به دست آوردن یک کارت مجبور شوید سایر کارت‌های خود را مرحله به مرحله ارتقا دهید. برای مثال برای باز کردن قفل کارت CEO نیاز است به قسمت Legal مراجعه کنید و کارت KYC را ارتقا دهید.

 

 

    نظر شما