زمان و مبلغ واریز یارانه نقدی تیرماه اعلام شد

زمان و مبلغ واریز یارانه نقدی تیرماه اعلام شد

یارانه نقدی تیرماه نیز همانند ماه قبل در تاریخ اعلام شده به حساب سرپرستان خانواده واریز خواهد شد.

به گزارش 9 صبح : یارانه نقدی تی ماه ۱۴۰۳، دهک‌های چهارم تا نهم درآمدی، از بیستم تیرماه به حساب تمام سرپرستان خانوار در سراسر کشور واریز می شودو

تاریخ واریز یارانه نقدی کمک معیشتی، از بهمن سال گذشته تغییر کرده است؛ بر این اساس، تاریخ واریز یارانه نقدی از بیستم هر ماه، به بیست و پنجم برای دهک‌های اول تا سوم و «سی‌ام» برای خانوارهای دهک چهارم تا نهم موکول شده است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم درآمدی باشند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد؛ مبلغ واریز یارانه نقدی برای دهک‌های بعدی خانوار، ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

یارانه-520-هزار-تومانی-کی-واریز-می-شود؟

در اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها آمده است: «پیرو اطلاعیه قبلی در مورد نحوه پرداخت یارانه کمک معیشتی و تغییرات در زمان پرداخت یارانه، از بیستم هر ماه به بیست‌وپنجم هر ماه (پرداخت دهک اول، دوم و سوم) و سی‌ام هر ماه (دهک چهارم تا نهم)، یارانه مرحله «۱۶۰»، بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های چهارم تا نهم کل کشور واریز شده است و از ساعت ۲۴، قابل برداشت است. بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ ازای هر نفر و ۳۰۰ هزار تومان برای سایر دهک‌ها به حساب آنان واریز خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه نقدی برای آنها قابل برداشت است؛ در صورت استفاده، به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی‌مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.»

جدول زمان‌بندی واریز یارانه نقدی در ادامه آمده است.

یارانه+نقدی

 

نظر شما