اعلام نرخ رسمی دلار در بازار امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۳/ دلار در تله انتخابات

 اعلام نرخ رسمی دلار در بازار امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۳/ دلار در تله انتخابات

قیمت دلار در بازار امروز چهارشنبه 13 تیر 1403 اعلام شد.

به گزارش 9 صبح به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز هم در همان محدوده قیمتی روزهای گذشته بازگشایی شد و تا این لحظه در همان کانال ماندگار است.

قیمت دلار در واکنش به دو مرحله‌ای شدن انتخابات، بار دیگر در کریدور ششم قرار گرفته و طی روزهای اخیر تمایل زیادی به صعود نشان داده است. با این حال اما بازارساز با تزریق ارز به بازار توانسته فعلا قیمت دلار را کنترل کند.

دلارامروز

دلار امروز1

معامله‌گران بازار ارز معتقد هستند، برای دلار مهم است که چه کسی رئیس جمهور باشد و بر همین اساس در انتظار نتیجه انتخابات نشسته است.

قیمت دلار در مرکز مبادله طلا و ارز در روز جاری ثابت مانده و تغییری نداشته است. با این حال، قیمت دلار سلیمانیه هم امروز در نیمه پایینی کریدور ششم نوسانات اندکی دارد. در همین حال، قیمت دلار هرات نیز در همان محدوده تحرک اندکی دارد و روند نگرفته است.

قیمت درهم امارات امروز در بازار آزاد به 16 هزار و 750 تومان رسیده است. قیمت حواله درهم در مرکز مبادله 11 هزار و 737 تومان و قیمت اسکناس درهم 12 هزار و 571 تومان است.

قیمت یورو نیز امروز در بازار آزاد به 65 هزار و 400 تومان رسیده است. این در حالی‌ست که قیمت حواله یورو در مرکز مبادله امروز 46 هزار و 282 تومان و قیمت اسکناس یورو 49 هزار و 568 تومان است.

 

نظر شما