وام قرض الحسنه ۱۵ میلیونی دولت به متقاضیان +جزئیات

وام قرض الحسنه 15 میلیونی دولت به متقاضیان +جزئیات

پرداخت وام های قرض الحسنه با همکاری 6 بانک آغاز شد.

به گزارش 9 صبح ، دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: پرداخت وام‌های مصوب دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان با همکاری ۶ بانک آغاز شد.

عبدالرضا خاتمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق هماهنگی های انجام گرفته، این تسهیلات در مرحله اول به ۲۵ هزار متقاضی پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: شهروندان زنجانی که پیامک اطلاع رسانی حاوی نام بانک را دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به شعبه تعیین شده نسبت به تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات اقدام کنند.

این مسوول گفت: معرفی متقاضیان به بانکهای عامل و ارسال پیامک به آنان طی چند مرحله انجام می شود تا روند پرداخت تسهیلات با سرعت بیشتری صورت گیرد.

وی اظهار داشت: مبلغ وام های پرداختی به تمامی متقاضیان ۱۵۰ میلیون ریال است که مراجعه به هنگام متقاضیان و تکمیل پرونده موجب تسریع در پرداخت ها می شود.

خاتمی خاطر نشان کرد: شمار افراد معرفی شده به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات در مراحل بعدی افزایش خواهد یافت که اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام می شود.

دور دوم سفر استانی آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور کشور به استان زنجان در سال ۱۴۰۲ انجام و بیش از ۳۹ هزار تماس و نامه مردمی در این سفر ثبت ‌شد.

نظر شما