تشییع پیکر ۷ مستشار نظامی ارشد ایران در سوریه + فیلم

تشییع پیکر 7 مستشار نظامی ارشد ایران در سوریه + فیلم

پیکر پاک هفت تن از مستشاران نظامی ارشد جمهوری اسلامی ایران در مراسمی ویژه در جوار مرقد مطهر حضرت رقیه (س) در دمشق تشییع شد.

به گزارش 9 صبح؛ تشییع کنندگان بخشی از اعمال شب قدر خود را در جوار پیکر پاک شهدا برگزار و به یاد مصیبت‌های اهل بیت (ع) عزاداری کردند و اشک ماتم ریختند.

شرکت کنندگان در این مراسم بر ادامه راه شهیدان قدس تا شکست جبهه استکبار و صهیونیسم تاکید کردند و با شهدا عهد و پیمان بستند که جنایات رژیم جعلی صهیونیستی بی پاسخ نخواهد ماند.

آنان همچنین عهد و پیمان بستند که خون پاک شهیدان مدافع حرم هرگز هدر نخواهد رفت، بلکه انگیزه‌ای خواهد بود تا پیروزمندانه به قدس شریف برسند و نماز پیروزی را بجا آورند.

شرکت کنندگان در این مراسم همچنین تاکید کردند، دشمن صهیونیستی از سر استیصال به جنایات خود دست می‌زند، چرا که در باتلاق غزه مانده و به دنبال راهی برای فرار از تنگناست.

سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد

ایران در سوریه و ۵ تن از افسران همراه آنان در اثر حمله موشکی دشمن صهیونیستی به مقر سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه به شهادت رسیدند.

شهید حسین امان اللهی، شهید سید مهدی جلالتی، شهید محسن صداقت، شهید علی آقا بابایی و شهید سید علی صالحی روزبهانی، همراهان شهید زاهدی و شهید حاجی رحیمی بودند که در این حمله ددمنشانه به شهادت رسیدند.

حجم ویدیو: ۴.۳۱M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۰۶
دانلود ویدیو

    نظر شما