برپایی آتش در برابر محل اقامت نتانیاهو از سوی صهیونیست‌های معترض

برپایی آتش در برابر محل اقامت نتانیاهو از سوی صهیونیست‌های معترض

صهیونیست‌های معترض ضمن برگزاری مجدد تظاهرات، در برابر محل اقامت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی آتش برپا کردند.

به گزارش 9 صبح، تظاهرات اعتراضی شهرک‌نشینان صهیونیست علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و کابینه وی همچنان ادامه دارد.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک‌نشینان معترض در حمایت از خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت در نوار غزه، در برابر محل اقامت نتانیاهو در قدس غربی آتش برپا کرده‌اند.

این شهرک‌نشینان صهیونیست در تظاهرات اعتراضی خود خواهان امضای توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه شدند.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقاد‌ها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

منبع: دفاع پرس

    نظر شما