چند نکته متفاوت از زندگی خصوصی سعید جلیلی که شاید کمتر کسی میدانست!

چند نکته متفاوت از زندگی خصوصی سعید جلیلی که شاید کمتر کسی میدانست!

در ادامه مطلب قسمتی از حرف های خبرساز سعید جلیلی در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته را می خوانید.

به گزارش 9 صبح به نقل ازبرترین‌ها، همزمان با آغاز برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، وب سایت خبرآنلاین بخشی از حرف‌های سعید جلیلی در انتخابات ۱۴۰۰ را بازنشر کرده که در فضای مجازی بحث برانگیز شده است.

 سعید جلیلی به عنوان یکی از ۶ نامزد نهایی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شد. او که در سال ۱۴۰۰ و انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نیز در ترکیب ۷ کاندیدای نهایی بود، بعد از حضور در مناظرات و تبلیغات انتخاباتی به نفع ابراهیم رئیسی انصراف داد.

سعید جلیلی در خرداماه ۱۴۰۰ و دوران تبلیغات نامزدها درباره زندگی شخصی خود اینگونه گفته بود:

* بنده  ۲۷ ساله که ازدواج کردم. یک فرزند دارم که دانشجوی رشته برق است. محل زندگی من تهران است و خانه ام ۱۲۵ متر است اما الان در خانه سازمانی اسکان داریم چون بزرگتر است. خودروی من پراید است. ویژگی خوب بنده از نظر همسرم را باید از خود او بپرسید.

* برای بنده عجیب است که اینستاگرام باز و توییتر بسته است. البته قطعاً همه مردم نمی‌خواهند که فضای مجازی به گونه‌ای باشد که به جامعه لطمه وارد شود.

* بنده کارمند وزارت خارجه هستم و بیمه بنده بیمه کارمندی است.

* هیچ وقت خودم در بورس سرمایه‌گذاری نکردم اما در سال ۸۲ که فرزندم کوچک بود، برای وی در بورس یک سهام یک و نیم میلیونی خریدیم و نمی‌دانم که الان به کجا رسیده است. سال ۸۰ بود که یک میلیون تومان وام دریافت کردم.

* معمولاً در مشهد از وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنم اما در تهران بیشتر از خودرو شخصی خودم استفاده می کنم.

* بیشتر کوهنوردی و شنا می کنم. دارآباد آخرین جایی بود که جهت کوهنوردی رفتم.

* دختر و پسر به لحاظ فیزیولوژی و اجتماعی که به سن بلوغ می‌رسند و احساس می‌کنند به ازدواج نیاز دارند باید این شرایط برایشان مهیا بشود. من خودم ۲۸ سالگی ازدواج کردم و فرزندم هم الان ۲۵ ساله است و گفتم هر زمان که بخواهد آمادگی داریم که شرایط ازدواج را برایش فراهم کنیم.

 

 

    نظر شما