نام مجری مناظره‌های دور دوم اعلام شد!

 نام مجری مناظره‌های دور دوم اعلام شد!

بعد از گذشت 15 سال مناظره 2 نفره در صدا و سیما برگزار می شود که بسیار قابل اهمیت است.

 به گزارش 9 صبح به نقل ازخبرگزاری مهر، امشب ۱۱ تیر ماه تلویزیون بعد از ۱۵ سال مناظره‌های ۲ نفره برگزار می‌کند و این مناظره با مناظره‌هایی که در مرحله اول انتخابات برگزار شد تفاوت‌های جدی دارد.

مهدی خسروی همچنان اجرای مناظره‌ها را بر عهده دارد و قرار است از هر نامزد مطابق با سخنانی که این چند وقت مطرح کرده است سوالاتی اختصاصی بپرسد. مدل مناظره امشب می‌تواند تلویزیون را هم بیش از پیش زیر ذره بین قرار دهد تا مشخص شود همچنان عدالت رسانه‌ای خود را حفظ خواهد کرد یا خیر.

محمدصالح مفتاح دبیر ستاد انتخابات صداوسیما با حضور در شبکه خبر درباره مناظره امشب دوشنبه ۱۱ تیر ماه گفت: مناظره امشب با مناظره‌های قبلی تفاوت جدی دارد در این فرصتی که داریم تحرک بیشتری به مناظره می‌دهیم و به واسطه اینکه تعداد نامزد‌ها کمتر است مناظره واقعی‌تری شکل می‌گیرد.

وی درباره نقش مجری در مناظره امشب عنوان کرد: مجری فعالانه‌تر در این مناظره سوال می‌پرسد. سوالات برای هر فرد به صورت اختصاصی سازی شده مطرح می‌شود و مبتنی بر دیدگاه‌هایی است که ارائه کرده است یا از طریق ستاد‌های آن‌ها اعلام شده است. محور سوالات در اختیار نامزد‌ها قرار گرفته، اما خود سوال‌ها را در اختیار نامزد‌ها قرار ندادیم.

مفتاح عنوان کرد: پیش بینی ما ۲ ساعت بوده است که در این ۲ ساعت حدود ۱۰ تا ۱۲ محور را مطرح و دیدگاه‌های نامزد‌ها را اخذ خواهیم کرد. موضوع اصلی فرهنگ و سیاست است که مهمترین مسائلی که از نظر مردم اخذ شده یا دیدگاه‌های نامزدها، پرسیده می‌شود. خود نامزد‌ها دیدگاه‌هایی دارند که این دیدگاه‌ها نسبت به یکدیگر متفاوت است.

وی در پایان بیان کرد: محور مناظره فردا اقتصاد است و در کنارش حکمرانی و اداره کشور هم مطرح می‌شود. این مناظره‌ها خیلی مهم است، چون ۱۵ سال است مناظره ۲ نامزد را از سال ۸۸ نداشته‌ایم. به واسطه اتفاقاتی که آن زمان افتاد یک خاطره تلخ در ذهن مردم جا گرفته و شیرینی یک مناظره تلویزیونی در ذهن مردم نبود.

مناظره امشب دوشنبه ۱۱ تیر ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

نظر شما