خانواده ابراهیم رئیسی ازاین نامزد ریاست جمهوری اعلام حمایت کردند

خانواده ابراهیم رئیسی ازاین نامزد ریاست جمهوری اعلام حمایت کردند

خانواده شهید جمهور با انتشار بیانیه ای از سعید جلیلی حمایت کردند.

 به گزارش 9 صبح به نقل ازایرنا، خانواده شهید ابراهیم رئیسی طی بیانیه ای از سعید جلیلی نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.

در بیانیه بیت شهید رئیسی آمده است: ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه السلام باشد.

متن بیانیه بیت شهید رئیسی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز ایران؛ سیدالشهدای خدمت با رب ادخلنی مدخل صدق وارد عرصه ریاست جمهوری شد، صادق الوعد بود، مجاهدت کرد تا به لقاء الله رسید.

کذب گویی ها و توهین ها و تخریب ها، نه تنها خدشه ای بر اخلاص و صفا و صداقت در حکمرانی کارآمد ایشان، وارد نمی کند بلکه ننگی بر پیشانی مدعیان بی انصاف، خواهد بود.

امروز اگر چه آن شهید عزیز در بین ما نیست اما راهی که او گشود پیش روی ماست. برای تداوم پیشرفت مادی و معنوی کشور در این مسیر، از شما ملت عزیز دعوت می کنیم ضمن مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه، با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می توانیم» و «عزت»، به «نمی شود و نمی توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه السلام باشد.

و من الله التوفیق

بیت آیت الله شهید رئیسی ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳

نظر شما