درخواست دور از ادب طرفداران از اعضا گروه BTS!

درخواست دور از ادب طرفداران از اعضا گروه BTS!

شوگا عضو گروه مشهور کره‌ای «BTS» پاسخی قاطعانه به طرفدارانی که از او انتظار دارند انگلیسی صحبت کند، داده است!

به گزارش 9 صبح: شوگا رپر گروه بی تی اس با این پاسخ قاطعانه به طرفداران نشان داده است که صحبت کردن به زبان مادری خود را ترجیح می‌دهد.

شوگا به تازگی و پس از انتشار اولین آلبوم انفرادی خود توری را آغاز کرده است.

این اولین بار است که یکی از اعضای گروه بی تی اس به صورت انفرادی به برگزاری یک تور جهانی مشغول شده است.

این عضو 30 ساله گروه بی تی اس بار دیگر بی تعارف به طرفداران جوابی قانع کننده داده است.

اتفاقاتی که در کنسرت‌های تور جهانی شوگا افتاده است گفتمانی را میان طرفداران این گروه آغاز کرده است. طرفداران این گروه اخیراً بحثی را در مورد رعایت نکردن آداب توسط بینندگان برنامه‌های مختلف گروه BTS آغاز کرده‌اند.

یکی از خواسته‌های تکراری طرفداران بین‌المللی این گروه مشهور انگلیسی صحبت کردن اعضای این گروه است.

طرفداران از زمان شهرت جهانی این گروه از اعضا درخواست کرده‌اند تا بجای زبان مادری خود از زبان انگلیسی استفاده کنند. اعضای این گروه بارها این درخواست را رد کرده‌اند و توضیح داده‌اند که صحبت به زبان کره‌ای برایشان بسیار راحت‌تر است.

شوگا پس از اتمام کنسرت و برنامه‌های خود در شیکاگو، یک ویدیو تصویری زنده با طرفداران خود برگزار کرد تا در مورد کنسرت های اخیر خود صحبت کند.

شوگا مدتی را به پاسخ دادن به نظرات طرفداران اختصاص داده بود. این آیدل محبوب با درخواستی از طرف یکی از طرفداران برخورد کرد که نوشته بود: «لطفا انگلیسی صحبت کن.»

اگرچه شوگا به خونسردی خود مشهور است، اما به گزارش وقت صبح هنگام پاسخ دادن به این نظر لحن تندی به خود گرفت: «نمی‌خواهم. من به زبان کره‌ای صحبت خواهم کرد.»

یکی از طرفداران این گروه بحثی درباره این نظر را در شبکه اجتماعی توییتر آغاز کرد و نوشت:

«هر بار که پسرها یک ویدیو تصویری زنده آغاز می‌کنند، افرادی هستند که از آن‌ها می‌خواهند انگلیسی صحبت کنند. لطفا این کار را متوقف کنید. اگر می‌خواهید بفهمید آن‌ها در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند، بهتر است کره‌ای یاد بگیرید.»

    نظر شما