خواننده معروف ایرانی برای ششمین بار داماد شد/ ازدواج با دختر جوان در هشتاد سالگی + عکس

خواننده معروف ایرانی برای ششمین بار داماد شد/ ازدواج با دختر جوان در هشتاد سالگی + عکس

سیاوش قمیشی گفت: شش بار ازدواج کردم … یک پسر دارم به نام علیرضا که در شیراز زندگی می کند که با هم در تماس نیستیم چون زندگیش مورد تأیید من نیست.

به گزارش 9 صبح؛ سیاوش قمیشی که نزدیک به 80 سال سن دارد برای بار ششم با این دختر جوان ازدواج کرد.

سیاوش قمیشی که یکی از خوانندگان و موسیقی دانان مطرح ایرانی مقیم لس آنجلس است برای بار ششم  ازدواج کرد. این خواننده متولد 21 خرداد 1324 است که یعنی 78 ساله است.

سیاوش قمیشی با خانمی به نام سارا ازدواج کرده است که ششمین همسر او به شمار می آید گفته می شود که آنها ۳۶ سال اختلاف سنی دارند سیاوش قمیشی متولد ۱۳۲۴ بوده و فقط یک فرزند به نام علیرضا دارد که حاصل ازدواج اولش با خانمی به نام لیلا است.

شش بار ازدواج کردم … یک پسر دارم به نام علیرضا که در شیراز زندگی می کند که با هم در تماس نیستیم چون زندگیش مورد تأیید من نیست.

شایعه است پسرت خواننده است؟

منم شنیدم … ولی گوشه و کنار می خونه … نه به صورت حرفه ای … ،

نظر من این است که انسان هایی باید بچه به دنیا بیاورند که مطمئن باشند که می توانند مسئولیتش را از هر جهت برای مدت طولانی تقبل کنند.

سیاوش قمیشی کوچک‌ترین فرزند خانوادهٔ خویش است. دو برادر به نام‌های سیروس و سیامک و یک خواهر به نام سیمین دارد. او در اهواز ( یا دزفول) به دنیا آمد و در سن ۹ ماهگی به همراه خانواده به تهران مهاجرت کرد. سیاوش ۶ سال داشت که یکی از برادرانش آکاردئون می‌آموخت. مادرش پیانو را زیر نظر یک معلم روس به نام اُلگا می‌آموخت.

سیاویش قمیشی

    نظر شما