منوچهر هادی علیه یکتا ناصر دست به افشاگری زد/ به خانه مادر ۸۲ ساله من حمله مسلحانه کردند!

منوچهر هادی علیه یکتا ناصر دست به افشاگری زد/ به خانه مادر 82 ساله من حمله مسلحانه کردند!

منوچهر هادی در یک پست اینستاگرامی نوشت: دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یکنفر با سو استفاده از اسم مادر اینچنین پرده دری نکند

به گزارش 9 صبح؛ منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت:

جناب محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران من طبق قرار با دادگاه خانواده دخترم را از مادرش تحویل گرفتم تا چهارم فروردین و بعد طبق قولی که به شما دادم سر ساعت خدمت رسیدم و آنچه با احترام فرمودید را انجام دادم خود پدر و وکیل خانم ناصر شاهد هستند که چقدر جلسه با مدیریت شما صمیمی و‌محترم برگزار شد.

من خدمت شما عرض کردم این خانم طبق رفتارهای سابقش که بارها و بارها دخترم را ماه به ماه و حتی آخرین بار هفتاد روز به من تحویل ندادند و تلفن دخترم را هم خاموش کردند و از دیدار دخترم در مدرسه هم قصد داشتند جلوگیری کنند و حتی یکهفته دخترم را به مدرسه نبردند که من و خانواده ام او را نبینبم همه اینها را سکوت کردم و رسانه ای نکردم. امروز به شما گفتم ایشان دخترم را ببرند مجدد تلفن او را خاموش میکنند و ارتباط را قطع میکنند گفتم ایشان دوباره پست میگذارند و‌دوباره وارد حاشیه میشوند شما تمام مدت داسوزانه از ایشان دفاع کردید و گفتید هادی جان مادره گفتم چشم خداروشکر جناب قاضی دیدید چگونه جواب محبتها و حمایتتان را داد.

خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده ام توهین نکند ظاهرن کمپینی با مضمون صدای یکتا باشین هم تشکیل دادند او سالهاست دنبال پناهندگیست حال با طعمه قرار دادن کودک من میخواهد شمایل مدافع حقوق زنان را به خود بگیرد تا مفت و مجانی اسباب مهاجرتش را فراهم کند. لطفن جلوی اینهمه تشویش و بی آبرویی را بگیرید.

دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یکنفر با سو استفاده از اسم مادر اینچنین پرده دری نکند

دروغهای پی در پی

تهمتهای مکرر

یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد ودو ساله من

اتهام دزدی دخترم به من

حضانت بچه طبق قانون و امضا و اثر انگشت خانم ناصر در طلاق نامه از هفت سالگی یعنی بیست و دو آذر ۱۴۰۲ با منه و من هنوز موفق نشدم اور از ایشان بگیرم.

چه حقی از این مادر گرفته شده ؟

چه کار که نگردند؟

الان که طفل معصومم را تحویلتان دادم

پس نگرفتید، تحویلتان دادم با احترام

بس کنید ترو به آنچه میپرستید بس کنید

همچنان بانو یکتا ناصر که جز توهین دروغ مظلو نمایی از شما چیزی ندیدم

بخاطر سوفیا بس کن .

مگر جناب شهریاری نگفتند خودتون پستهای قبلی رو‌پاک کنید خواهرتم پستهای محرک خود را پاک کند و قرار شد همانجا عکس بگیرند و خودشان از طرف دادسرا رسانه ای کنند که همه چی تمام شده است چرا به دروغ میگویی مخفیانه

خدارو شکر خیلی چیزها به قاضی دادگاه و هیئت همراه ایشان ثابت شد انشااله زمان چیزهای دیگر را هم ثابت میکند .

    نظر شما