این ۵ زن خواهرشوهر یکتا ناصر هستند/ مادرشوهر خانم بازیگر را ببینید + عکس

 این 5 زن خواهرشوهر یکتا ناصر هستند/ مادرشوهر خانم بازیگر را ببینید + عکس

تصویری از مادر شوهر و خواهر شوهر های یکتا ناصر در فضای مجازی منتشر شده است.

تصویری از مادر شوهر و خواهر شوهر های یکتا ناصر در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش 9 صبح؛ منوچهر هادی فرزند شهید است و پدر او در سال ۶۳ و در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید. این کارگردان جوان در خانواده ای پرجمعیت ۱۱ نفره ای متولد شد و ۵ خواهر و سه برادر دارد و خودش فرزند هفتم خانواده است.

خواهر شوهرهای یکتا ناصر

یکتا ناصر ۲ سال است که از شوهرش منوچهر هادی جدا شده است. او اخیرا فیلمی را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن در حال گریه و زاری می گوید که منوچهر هادی دخترشان را دزدیده و مدت هاست که از او بی خبر است. این ویدئو او با واکنش منوچهر هادی و خانواده‌اش مواجه شد و حواشی زیادی را ایجاد کرد. در ادامه این مطلب عکس خواهر شوهرهای یکتا ناصر را مشاهده می کنید.

منوچهر هادی

مختصر بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

منوچهر هادی و یکتا ناصر، یکتا ناصر، بانوی هنرمند کشورمان، در تاریخ 12 آبان 1357 در شهر تهران به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته مهندسی محیط زیست در دانشگاه آزاد به پایان رساند و با سریال کاغذی پا بهعرصه بازیگری نهاد.

منوچهر هادی، کارگردان و نویسنده سریال های معروف ایرانی، در تاریخ 28 مرداد 1351 در شهر تهران به دنیا آمد. او در رشته الکترونیک تحصیل کرده و پس از اخذ دیپلم وارد دنیای هنر شد.

منوچهر هادی و یکتا ناصر، در پایان سال 1394، یکتا ناصر با منوچهر هادی ازدواج کرده و زندگی مشترک خود را آغاز کردند که حاصل این ازدواج، دختری به نام سوفیاست.

    نظر شما