برنامه سینا ولی‌الله برای همیشه تعطیل شد! /پشت پرده این تعطیلی یکباره چیست؟

برنامه سینا ولی‌الله برای همیشه تعطیل شد! /پشت پرده این تعطیلی یکباره چیست؟

سینا ولی الله مجری که از طریق اجرای برنامه «چند شنبه با سینا» امرار معاش می‌کرد این برنامه را به طور غیر منتظره ای تعطیل کرد.

به گزارش 9 صبح ؛ شبکه MBC Persia متعلق به «شرکت رسانه‌ای خاورمیانه» مستقر در عربستان‌سعودی و امارات متحده عربی است‌ و باید دید در آینده این برنامه از این شبکه پخش خواهد شد یا سینا ولی‌الله دوباره مجبور است برای برنامه‌اش دنبال یک شبکه جدید بگردد

 رفتار سینا در برنامه جدیدش ظاهرا مورد پسند سعودی‌ها نبوده و حامیان مالی این شبکه مانع از پخش این قسمت از برنامه شده‌اند. برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند ازسرگیری روابط دیپلماتیک بین ایران و عربستان، علت اصلی ممانعت این شبکه از پخش قسمت جدید این برنامه بوده است.

هنوز نقل‌قول موثقی از سوی ولی‌الله در این خصوص وجود ندارد. او در صفحات شخصی خود بدون اعلام چرایی این اتفاق، تنها به پخش اختصاصی قسمت جدید برنامه‌اش در یوتیوب شخصی خود اشاره کرده که اتفاقی بی‌سابقه در دوران پخش این برنامه است.

شبکه MBC Persia متعلق به «شرکت رسانه‌ای خاورمیانه» مستقر در عربستان‌سعودی و امارات متحده عربی است‌ و باید دید در آینده این برنامه از این شبکه پخش خواهد شد یا سینا ولی‌الله دوباره مجبور است برای برنامه‌اش دنبال یک شبکه جدید بگردد

 

    نظر شما