دست شوهر خیانتکار خانم بازیگر رو شد / با دوست صمیمی خودش...! +ویدئو

دست شوهر خیانتکار خانم بازیگر رو شد / با دوست صمیمی خودش...! +ویدئو

روناک یونسی بازیگر سابق سینما و تلویزیون که مدتی است مهاجرت نموده است از همسرش متارکه کرده و به تازگی تصاویری از ارتباط همسر سابقش با دوست خانوادگی آنها منتشر شده است.

به گزارش 9 صبح : فیلم منتشر شده از فاش شدن راز خیانت و جدایی روناک یونسی از همسرش بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

در این ویدیو که با واکنش های متفاوت کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شده،است.فیلم فاش شدن راز خیانت و جدایی روناک یونسی از همسرش که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

شوهر-روناک-یونسی

محسن میری، همسر سابق روناک یونسی ، بازیگر سابق سینما و تلویزیون به ماجرای طلاق و خبر خیانتش به خانم بازیگر واکنش نشان داد. روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی متولد سال ۱۳۵۹ در تهران و ساکن کانادا است. وی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد. روناک یونسی در سال ۱۳۹۱ وقتی ۳۲ ساله بود با یک مدل و بازیگر مشهور محسن میری ۲۷ ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو پسر با نام های مهرسام و مهراز می باشد. از نمونه آثار او می توان به اسید، آسپیرین، مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش، عقاب صحرا، روز روشن، منفی هجده، سقوط آزاد، رستگاران، گرگ و میش و زمین آسمانی اشاره کرد.

نظر شما