خواننده زن آذربایجان با بدن نیمه برهنه در ایران خواند و جنجال به پا کرد + ویدئو

خواننده زن آذربایجان با بدن نیمه برهنه در ایران خواند و جنجال به پا کرد + ویدئو

خواننده معروف اهل باکو در سفر به ایران اقدام به خواندن با لباس نیمه عریان نمود .

به گزارش 9 صبح : «داملا» خواننده معروف اهل باکو در چند روز اخیر که با سفر به ایران و اجرای برنامه بدون در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به ویژه با پوشش نیمه‌عریان و ظاهر شدن در ملاء‌عام، موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و گلایه‌مندی شهروندان و هموطنان و اقشار مختلف را فراهم نموده است.

 

ویدئوهای منتشر شده از اجراهای هنجارشکنانه وی در فضای مجازی با واکنش بسیاری از کاربران همراه شد.

جلال آفاقی دادستان مرکز استان اردبیل در این رابطه گفت: احترام به ارزش‌ها و قوانین هر کشور توسط اتباع خارجی جز اصول مسلم است.

وی افزود: این تبعه آذربایجانی معروف از حسن نظر و اعتماد کشور ایران در پذیرش ورود و مهمان‌نوازی سوءاستفاده کرده و با نقض قوانین و زیرپا گذاشتن ارزش‌ها و نادیده گرفتن فرهنگ اسلامی حاکم موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و ترویج فساد را فراهم نموده است.

دادستان مرکز استان اردبیل به اقدامات قضائی صورت گرفته در این رابطه اشاره و تصریح کرد: با توجه به مطالبه گسترده هم‌وطنان از دستگاه قضائی موضوع با جدیت در حال پیگیری است و با عوامل دخیل نیز به شدت برخورد خواهد شد.

داملا فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و با تولید چند آهنگ توانست به شهرت برسد. بیشتر شهرت او برای آهنگ‌های دهه ۸۰ بوده که در بین علاقمندان به موسیقی مورد توجه قرار گرفت است.

او اواخر دهه 90 موفق شد به شهرت برسد. آهنگ‌های او بین راننده های آذری و سالمندان به شدن مورد استقبال قرار گرفت.

داملا در مناطق آذری زبان کشورمان نیز محبوب است و بسیاری از مردم آهنگ‌های او را گوش می‌کنند. این خواننده چند آهنگ‌ کردی را هم خوانده است که همین موجب شده در میان کردها نیز علاقمندانی داشته باشد. 

داملا چندین بار به ایران سفر کرده و کنسرت‌هایی را برگزار کرده است. با اینکه شرایط برای برگزاری کنسرت حتی برای برخی از خواننده‌های ایرانی در کشور سخت است اما داملا با توجه به روابطی که دارد موفق شده در شهر‌های مختلف کشور به خصوص شهر‌های آذری زبان کنسرت‌هایی برگزار کند.

 

نظر شما