همه چیز علیه ساپینتو و استقلال/تصمیم جنجالی علیه سرمربی پرتغالی

همه چیز علیه ساپینتو و استقلال/تصمیم جنجالی علیه سرمربی پرتغالی

ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال امروز در بازی با گل گهر برای چهارمین جلسه متوالی از نشستن روی نیمکت تیم آبی محروم بود!

به گزارش 9 صبح، محرومیت ریکاردو ساپینتو امروز در بازی با گل گهر تنها به ننشستن روی نیمکت تیم آبی محدود نمی‌شد و ناظر بازی حتی اجازه نداد، در بین دو نیمه سرمربی استقلال وارد رختکن شود و برای بازیکنان استقلال صحبت کند! در نهایت ریکاردو ساپینتو مجبور شد نظرات تاکتیکی را به دستیارش انتقال دهد تا او در بین دو تیم برای بازیکنان استقلال صحبت کند! برخی از بازیکنان تیم استقلال در صحبت‌های طعنه آمیزی که علیه مدیران کمیته انضباطی داشتند، اعلام کردند اگر رفتار نیمکت گل گهر از سوی استقلالی‌ها صورت گرفته بود، مربیان استقلال ۳ -۴ جلسه محروم می‌شدند. بعد از اعلام پنالتی به سود استقلال نیمکت و بازیکنان تیم گل گهر به سمت داور حمله ور شدند و بازی برای دقایق طولانی از وقفه افتاد!ممانعت از حضور ریکاردو در استادیوم آزادی در حالی اجرایی شد که معمولا مربیان محروم تنها در جریان بازی حق نشستن روی نیمکت تیم را ندارند و  در بین دو نیمه به رختکن می‌روند و برای بازیکنان خود صحبت می‌کنند.

گفتنی است محرومیت ریکاردو ساپینتو در بازی امروز با گل گهر به پایان رسید و او از بازی با فولاد می‌تواند به روی نیمکت تیم آبی برگردد.

  نظر شما

  • داور بازی گل‌گهر و پرسپولیس همچنان…

  • سنگربان سپاهان در بازی‌های آتی تیمش…

  • بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به…

  • اگر جهانبخش تصمیم به ترک فوتبال هلند…

  • همسر و دختر احمدرضا عابدزاده به دلیل…