وضعیت استقلال همچنان بحرانی است!

وضعیت استقلال همچنان بحرانی است!

پیرو انتشار خبری مبنی بر حل مشکل پرداخت طلب استراماچونی این شایعه مطرح شد که مشکل مالی باشگاه استقلال برطرف شده است اما ظاهراً هنوز اتفاق رسمی رخ نداده است.

به گزارش ۹ صبح، با رایزنی‌های مدیران این باشگاه و کمک دولت همچنین پا پیش گذاشتن یک اسپانسر، مشکل پرداخت طلب استراماچونی برطرف شده است اما به نظر می رشد هنوز اتفاقی که مردم منتظرش هستند رخ نداده است.حجت کریمی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در این باره خاطرنشان کرد: «طی یک ماه گذشته تلاش‌های زیادی صورت گرفته تا به این نقطه برسیم. در این مدت انواع و اقسام رایزنی‌ها با مسئولان و افراد دولتی یا اقتصادی انجام شد تا بتوانیم مشکلی که باعث نگرانی و ناراحتی هواداران بود را برطرف کنیم اما هنوز به طور قطع این موضوع حل و فصل نشده است».

وی با ابراز امیدواری برای حل این مشکل طی روزهای آینده خاطرنشان کرد: «ما تا یازدهم فروردین بیشتر فرصت نداریم و طبق صحبت‌های صورت گرفته با نهادی که قرار است این مبلغ را در اختیار باشگاه قرار بدهد انشاالله ظرف ده روز آینده مشکل پرداخت بدهی استراماچونی برطرف خواهد شد اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. نمی خواهم وعده توخالی به هوادار بدهم گرچه انشاءالله امیدوار شده ایم که این مسئله به زودی ختم به خیر شود».

 

کریمی با اشاره به برخی مشکلات به وجود آمده طی این مدت تاکید کرد: «متاسفانه در شرایطی که ما همه تلاشمان را به کار بسته بودیم تا بتوانیم پول استراماچونی را تامین کنیم برخی با سنگ اندازی در مسیر باشگاه استقلال سعی می‌کردند مانع از حصول توافق بین باشگاه و اسپانسرها شوند».

 

وی که نمی‌خواست به این موارد به شکل جزئی تر بپردازد، افزود: «انتشار اخبار منفی درباره اوضاع و احوال باشگاه استقلال، ایجاد نگرانی برای سرمایه گذاران و مسائلی از این دست مانع از این شده بود که بتوانیم اتفاق امروز را در هفته‌های گذشته رقم بزنیم».

 

کریمی تصریح کرد: «شکر خدا شرایط به سمت و سویی می‌رود که مخالفان باشگاه استقلال آن را دوست ندارند. البته امیدواریم این افراد بیش از این باعث ناراحتی و نگرانی هواداران استقلال نشوند و زحمات صورت گرفته در این مدت را بی اثر نکنند. همه تلاش ما در جهت موفقیت استقلال و البته در وهله اول خوشحالی هواداران است».

 

 

    نظر شما