ادعای جنجالی مربی استقلالی:۱۰۰درصد تبانی وجود دارد

ادعای جنجالی مربی استقلالی:100درصد تبانی وجود دارد

بحث تبانی در بازی‌های لیگ برتر در هفته‌های اخیر آنقدر داغ شد که در یکی از برنامه‌ها میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر یکی از بازیکنان را به روی خط آورد تا در برابر اتهامات وارده از خود دفاع کند و در ادامه سعی کرد تا از بازیکنانی که به آنها اتهام تبانی زده می شود، دفاع کند.

به گزارش 9صبح،بحث تبانی در بازی‌های لیگ برتر  در هفته‌های اخیر آنقدر داغ شد که در یکی از برنامه‌ها میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر یکی از بازیکنان را به روی خط آورد تا در برابر اتهامات وارده از خود دفاع کند و در ادامه سعی کرد تا از بازیکنانی که به آنها اتهام تبانی زده می شود، دفاع کند.

در این بین ادعای  مهدی پاشازاده بازیکن اسبق استقلال  که در سال‌های اخیر در تیم‌های متعددی مربیگری کرده در نوع خود جالب است.

او در پاسخ به این سوال که آیا در فوتبال ایران تبانی وجود دارد؟ اینطور گفت: «صد درصد تبانی در فوتبال وجود دارد اما باید مدرک داشته باشیم و اثبات کنیم. وقتی فلان مربی را چند سال پیش محروم کردیم و به یک سال و یک ساعت نکشیده محرومیتش برداشته می‌شود و فردا صبح با تیم قرارداد می‌بندد، شائبه به وجود می‌آورد.»

این در حالی است که در هفته‌های اخیر بیشتر بازی‌های حساس لیگ برتر با حضور ناظر انضباطی برگزار شد و هیچ گزارشی مبنی بر تبانی در بازی‌های لیگ برتر به فدراسیون فوتبال گزارش نشد.

منبع:مشرق

    نظر شما