ژانگ:در فینال ممکن هر اتفاقی رخ دهد

ژانگ:در فینال ممکن هر اتفاقی رخ دهد

فابیو کاپلو از استیون ژانگ پرسید که آیا پس از سوت پایان بازی با پدرش (جیندونگ ژانگ – مالک باشگاه اینتر) صحبت کرده که رئیس باشگاه اینتر این‌طور پاسخ داد: نه هنوز اما بعداً با او تماس خواهم گرفت.

به گزارش 9صبح،استیون ژانگ در پی صعود اینتر به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی 3 بر صفر مقابل میلان در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این موفقیت حاصل تلاش اینزاگی و کادرفنی‌اش است. در دیدار فینال هم هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، ما به این موضوع باور داریم و می‌توانیم در این مسیر پیش برویم.

فابیو کاپلو از استیون ژانگ پرسید که آیا پس از سوت پایان بازی با پدرش (جیندونگ ژانگ – مالک باشگاه اینتر) صحبت کرده که رئیس باشگاه اینتر این‌طور پاسخ داد: نه هنوز اما بعداً با او تماس خواهم گرفت. پدرم تا دیروقت بیدار می‌ماند تا بازی‌های اینتر را تماشا کند و اگر ما پیروز نشویم به من فشار می‌آورد.

وی در ادامه اظهار داشت: این هفتمین فصل حضور ما در اینتر است. زمانی که ما مالکیت باشگاه را در اختیار گرفتیم، من 24 ساله بودم و بازیکنانی در تیم داشتیم که هرگز در لیگ قهرمانان اروپا بازی نکرده بودند. حالا ما به فینال لیگ قهرمانان رسیده‌ایم و این نشان می‌دهد که ما کارمان را به خوبی انجام دادیم و اینتر را به بالاترین سطح بازگرداندیم. تا زمانی که ما در این باشگاه باشیم، هر روز تلاش خواهیم کرد تا اینتر را در این جایگاه نگه داریم.

رئیس باشگاه اینتر تصریح کرد: بازار نقل‌وانتقالات همیشه فرصتی است تا تیم را تقویت کرد. من افراد حرفه‌ای زیادی در کنارم دارم و نتایجی که تیم کسب کرده، ثابت می‌کند که ما کارمان را به خوبی انجام داده‌ایم. تا زمانی که من اینجا باشم، هدف ساخت تیمی بهتر برای فصل بعد خواهد بود، این تنها هدف ما است.

سیمونه اینزاگی دومین مربی ایتالیایی اینتر است که پس از جیووانی اینورنیتزی در سال 1972 به فینال بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی اروپا می‌رسد.

ژانگ در پایان خاطرنشان کرد: درست است که تنها 31 سال سن دارم اما با مربیان زیادی کار کرده‌ام و باید بگویم که مطمئنا اینزاگی مربی بسیار خاصی است. او در هر شرایطی بسیار آرام است. چه ببریم چه ببازیم، سیمونه همیشه آرام است، شاید این بهترین ویژگی او باشد. اینزاگی تنها مربی است که از من بازیکنی نمی‌خواهد.

منبع:تسنیم

    نظر شما