مهمان غیر منتظره جشن قهرمانی بارسلونا

مهمان غیر منتظره جشن قهرمانی بارسلونا

اما به گفته جرارد رومرو، روزنامه‌نگار، یک مهمان سورپرایزی هم در جشن حضور داشت: نیمار؛ مهاجم پاری‌سن‌ژرمن.

به گزارش 9صبح،بارسلونا پس از پیروزی در دربی کاتالونیا در ورزشگاه RCDE بیست و هفتمین قهرمانی خود در لالیگا را جشن گرفت. همراه اتوبوس حامل ژاوی، بازیکنان و کادر فنی او، اتوبوس تیم بانوان هم حرکت می‌کرد و آنها هم قهرمانی خود را جشن می‌گرفتند.

اما به گفته جرارد رومرو، روزنامه‌نگار، یک مهمان سورپرایزی هم در جشن حضور داشت: نیمار؛ مهاجم پاری‌سن‌ژرمن. این مهاجم همچنان رابطه خوبی با برخی از بازیکنان بارسلونا دارد. مارک آندره تراشتگن، جوردی آلبا، سرجی روبرتو و سرخیو بوسکتس بازیکنانی هستند که در آخرین سال حضور نیمار در بلوگرانا در کنار نیمار حضور داشتند.

این بازیکن برزیلی که در بارسلونا در حال گذراندن روزهای تعطیلش بود، به جشنی که برخی از بازیکنان در کلوپ شبانه کارپدیم برگزار کردند، پیوست. البته این شام گروهی نبود بلکه برخی از بازیکنان تیم تصمیم گرفته بودند برای ادامه جشن و پایکوبی به این کلوپ بروند. باید صبر کرد و دید که آیا حضور نیمار در مهمانی هم‌تیمی‌های سابقش مورد تایید پی‌اس‌جی است یا او هم مانند مسی مجازات می‌شود. لازم به ذکر است که هم‌تیمی او لیونل مسی نیز از روزهای تعطیلش برای رفتن به عربستان به همراه خانواده‌اش استفاده کرده بود و دو هفته از بازی در تیم محروم شد.

منبع:خبرورزشی

    نظر شما