نگه داشتن ساپینتو فقط به شرط استقلال؟بازهم وضعیت همین است او را به یک شرط نگه دارید وگرنه

نگه داشتن ساپینتو فقط به شرط استقلال؟بازهم وضعیت همین است او را به یک شرط نگه دارید وگرنه

بهمن طهماسبی، پیشکسوت استقلال درباره دیدار این تیم مقابل تراکتور در هفته پایانی اظهار داشت: با این‌که بازی استقلال و تراکتور همیشه جذاب و حساس بوده اما به خاطر تشریفاتی شدن این مسابقه تا حد زیادی از آن التهاب‌ها کم شده است.

به گزارش 9صبح،بهمن طهماسبی، پیشکسوت استقلال درباره دیدار این تیم مقابل تراکتور در هفته پایانی اظهار داشت: با این‌که بازی استقلال و تراکتور همیشه جذاب و حساس بوده اما به خاطر تشریفاتی شدن این مسابقه تا حد زیادی از آن التهاب‌ها کم شده است. البته هر دو تیم برایشان مهم است که بازی آخر را با سه امتیاز تمام کنند؛ به هر حال مربیان تیم‌ها روی نتایج کارنامه خودشان حساب باز کرده‌اند.

وی افزود: از طرفی هواداران دو تیم استقلال و تراکتور هم کُری‌خوانی‌های خودشان را برای این بازی دارند اما چون مسابقه تشریفاتی است خیلی به آن اهمیت نمی‌دهند.​

وی درباره تعداد کم بلیت‌های فروخته‌شده برای تماشاگران استقلالی تصریح داد: چون نتیجه این دیدار تاثیری در قهرمانی یا سهمیه گرفتن استقلال نمی‌گذارد، به‌همین‌خاطر هوادار علاقه‌ای ندارد در این شرایط اقتصادی ۴۰۰ تا ۵۰۰هزار تومان هزینه کند و برود این بازی را از نزدیک ببینند؛ حق هم دارد اما اگر این بازی برای قهرمانی یا سهمیه آسیا بود حتما استادیوم پر از هوادار استقلالی می‌شد.

طهماسبی همچنین درباره مسابقه جام حذفی مقابل نساجی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد استقلال نفرات اصلی‌اش را برای جام حذفی گذاشته است. استراحت دادن به چند مهره اصلی استقلال در این چند بازی و احتمالا بازی با تراکتور نشان‌دهنده همین موضوع است که نگاه جدی به آن دیدار (نیمه نهایی) و صعود به فینال دارد.

وی درباره دلیل افت استقلال از دیدار دربی به این سو گفت: به طور کلی شرایط باشگاه در این فصل خوب نبود. به نظرم بچه‌های تیم با وجود این همه مشکل کاری کردند که لایق شنیدن خسته نباشید هستند. آن‌ها شاهکار کردند که با این همه مشکلات مالی و مدیریتی امروز تیم‌شان با اختلاف تیم سوم جدول است.

طهماسبی همچنین درباره ادامه همکاری باشگاه با ساپینتو گفت: باشگاه را نمی‌دانم اما در فضای مجازی به نظر می‌رسد که هواداران دوست دارند استقلال با ساپینتو به فصل بعد برود هر چند که در نظرسنجی‌ها مخالف هم کم ندارد. البته او اگر بتواند جام حذفی را بگیرد قطعا هواخواهانش بیشتر هم خواهد شد. ولی یادمان نمی‌رود که او دو بازی رفت و برگشت به سپاهان باخت و ۴ امتیاز هم به پرسپولیس داد.

وی اضافه کرد: نظر شخصی من این است ساپینتو باید به این شرط در استقلال بماند که یک مربی ایرانی خوب کنار دستش باشد تا بتواند در روزهای حساس هم کنترلش کند و هم راهکارهای درستی به او بدهد. در غیر این‌صورت اگر با همین شرایط به استقبال فصل آینده برویم باز هم همین وضعیت پیش روی تیم خواهد بود.

منبع:صدآنلاین

    نظر شما