مدعی شدن روزنامه پرتغالی؛طارمی‌ زیر نظر پاری‌سن‌ژرمن!

مدعی شدن روزنامه پرتغالی؛طارمی‌ زیر نظر پاری‌سن‌ژرمن!

در شرایطی که روز گذشته اخباری از تلاش باشگاه فنرباغچه ترکیه برای جذب مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو با پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی منتشر شده بود، حالا یکی از روزنامه‌های معتبر پرتغال از علاقه باشگاه‌های بزرگ فرانسه به این مهاجم پرده برداشت.

به گزارش 9صبح،در شرایطی که روز گذشته اخباری از تلاش باشگاه فنرباغچه ترکیه برای جذب مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو با پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی منتشر شده بود، حالا یکی از روزنامه‌های معتبر پرتغال از علاقه باشگاه‌های بزرگ فرانسه به این مهاجم پرده برداشت.

روزنامه اوژوگو در این ارتباط مدعی شد باشگاه لیل فرانسه از جمله تیم‌هایی است که جذب طارمی را بررسی می‌کند و قصد دارد این مهاجم را برای تقویت خط حمله خود به خدمت بگیرد. اوژوگو همچنین از نانت و پاری‌سن‌ژرمن هم به عنوان دیگر تیم‌هایی نام برد که شرایط جذب طارمی را بررسی می‌کنند. مطرح شدن نام باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به عنوان یکی از علاقه مندان به مهاجم تیم ملی ایران می‌تواند جالب توجه باشد؛ به ویژه اینکه لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاریس در پایان فصل این تیم را ترک می‌کند.

طارمی در سال ۲۰۲۰ به تیم پورتو پیوست و یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. این مهاجم ۳۰ ساله تاکنون به پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه پورتو پاسخ مثبت نداده است و این احتمال وجود دارد که در نقل و انتقالات تابستانی به باشگاه دیگری ترانسفر بشود هرچند که پورتو برای صدور رضایتنامه این بازیکن پول زیادی را طلب خواهد کرد.

منبع:مهر

    نظر شما