یحیی در آستانه جدایی؟

یحیی در آستانه جدایی؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اتفاقات پس از قهرمانی این تیم در بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر گفت: هنوز فصل فوتبالی ادامه دارد و به دنبال کسب دومین جام برای پرسپولیس هستیم.

به گزارش 9 صبح: سومین قهرمانی یحیی گل محمدی با پرسپولیس رقم خورد تا او جایگاهی همچون برانکو ایوانکوویچ در این باشگاه پیدا کند. موفق‌ترین سرمربی داخلی تاریخ لیگ برتر برای باشگاه پرسپولیس در حالی قهرمانی را از استقلال و همچنین سپاهان پس گرفت که در پایان سال ۱۴۰۱ کمترین شانس را بین مدعیان داشت.

تمرکز بالای یحیی گل محمدی و ایجاد اعتماد به نفس دوباره در بین بازیکنانش کمک کرد تا این تیم ۶ دیدار از هفت بازی سال جاری را با پیروزی پشت سر بگذارد و قهرمان بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر شود.

گل محمدی در حالی انرژی خود را برای نیمکت پرسپولیس گذاشت که حاشیه‌های فراوانی سراغ این تیم و باشگاه آمد اما سرمربی پرسپولیس بدون ورود به این مسائل سعی کرد آرامش خود و تیمش را حفظ کند تا تبدیل به موفق‌ترین سرمربی داخلی تاریخ باشگاه پرسپولیس شود.

موفقیت‌های گل محمدی با پرسپولیس باعث شد تا او در یکی دو ماه گذشته با پیشنهادات مختلفی روبرو شود. سرمربی پرسپولیس نه تنها پیشنهاد داخلی دریافت کرد بلکه از طریق یک ایجنت با پیشنهاد حضور در باشگاه‌های حاشیه خلیج فارس روبرو شد اما خواستار توقف این موضوع و مخفی ماندن پیشنهادات اینچنینی شد تا لیگ به پایان برسد.

او به محض قهرمانی با پرسپولیس با وجود داشتن یک فصل دیگر قرارداد با پرسپولیس با اصرار یک باشگاه داخلی روبرو شد اما تصمیم گل محمدی نشان از عطش سیری ناپذیر او برای قهرمانی دارد.

یحیی گل محمدی بار دیگر روی تمرکز فردی و تیمی تاکید کرد و درباره این حاشیه‌ها گفت: فقط به پرسپولیس فکر می‌کنم. جام حذفی پیش رو است. شاید لیگ برتر تمام شده باشد اما فصل فوتبالی ادامه دارد. هیچ چیز تمام نشده است و بازی در جام حذفی هم برای ما خیلی اهمیت دارد.

سرمربی پرسپولیس افزود: با تمام احترام به تیم خوب هوادار برای موفقیت در این بازی و صعود به فینال متمرکز هستیم. الان این موضوع مهم‌تر از هر چیز دیگری است. هر جام باعث خوشحالی هواداران ما می‌شود. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا دومین جام را هم کسب کنیم.

    نظر شما