مهره اصلی ساپینتو علاقه ای به حضور در فینال هم ندارد!

مهره اصلی ساپینتو علاقه ای به حضور در فینال هم ندارد!

این برای نخستین بار نیست که وعده استقلالی‌ها عملی نمی‌شود، بارها شده که مسئولان تیم استقلال به هواداران وعده و وعید دادند اما اصل ماجرا با وعده آنها صد و هشتاد درجه اختلاف داشته است.

به گزارش 9صبح،این برای نخستین بار نیست که وعده استقلالی‌ها عملی نمی‌شود، بارها شده که مسئولان تیم استقلال به هواداران وعده و وعید دادند اما اصل ماجرا با وعده آنها صد و هشتاد درجه اختلاف داشته است. همین مسأله هم هواداران استقلال را نسبت به وعده مسئولان کاملاً بی‌اعتماد کرده است. یامگا در جریان بازی دربی مصدوم شد و به‌دلیل اینکه شدت مصدومیت این بازیکن زیاد بود به کشورش بازگشت، اما به ساپینتو قول داد به محض اینکه مصدومیتش برطرف شد به ایران بازگردد، در همین راستا مسئولان استقلال روز دوشنبه گفتند یامگا قرار است برگردد و در بازی با نساجی کنار استقلالی‌ها باشد، اما مشخص شد این وعده پوشالی آنها عملی نمی‌شود و بازیکن خارجی استقلال به ایران بازنگشت و این‌طور که از شواهد پیدا است او تمایلی برای حضور در بازی فینال را هم ندارد و در صورتی که استقلال در جام حذفی فینالیست شود، یامگا غایب خواهد بود.

البته خبرهای مربوط به یامگا فقط به برنگشتن و غیبتش در بازی با نساجی ختم نمی‌شود و در مورد این بازیکن به نقل از ایران ورزشی، خبرهایی شنیده می‌شود که بیش از پیش هواداران تیم استقلال را نگران می‌کند. شایعه شده که یامگا قصد دارد برای لیگ بیست و سوم به تیم دیگری برود و در استقلال ماندنی نیست. یامگا بدون شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل بیست و دوم بوده است. این بازیکن وقتی ارزش حضورش و بازی‌های بی‌نقصش مشخص شد که در نیمه دوم دربی غایب بود.

استقلال در نیمه دوم قافیه را به رقیب باخت و از همانجا کلید قهرمان نشدنش خورد. صالح حردانی نشان داده در سمت راست نمی‌تواند جانشین خوبی برای یامگا باشد و ارزش بازیکن فرانسوی استقلال در بازی‌های بزرگ بارها مشخص شده است. اما در روزهایی که این بازیکن می‌تواندعصای دست ساپینتو باشد و استقلال را به سمت قهرمانی جام حذفی هل دهد، غایب خواهد بود و غیبت او حتی به فصل بعد هم می‌کشد. اینکه رقبای استقلال از همین حالا دست به کار شده و با این بازیکن وارد مذاکره شده‌اند نشان از ارزش واقعی یامگا است و استقلال اگر او را به همین راحتی از دست دهد، قطعاً نمی‌تواند یکی نظیر او را به استقلال بیاورد. تا اینجای کار آن قدر نمره منفی در رزومه مسئولان استقلال ثبت شده و هواداران شاکی هستند که از دست دادن یامگا نیز بتواند آتش خشم آنها را شعله ورتر کند.

منبع:همشهری

    نظر شما