ستاره لیورپول گزینه اول رئال مادرید

ستاره لیورپول گزینه اول رئال مادرید

رئال مادرید به هیچ وجه از عملکرد فرلان مندی رضایت ندارد و به دنبال فروش این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است.

به گزارش 9صبح،رئال مادرید به هیچ وجه از عملکرد فرلان مندی رضایت ندارد و به دنبال فروش این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. 
همین موضوع باعث شده که مدیران این باشگاه به دنبال جذب بازیکنی برای جانشینی او باشند و پیش از این آلفونسو دیویس را در نظر داشتند که تا سال 2025 با بایرن مونیخ قرارداد دارد اما مدیران بایرن اعلام کردند که به هیچ وجه حاضر به فروش او نیستند. 

همین موضوع باعث شد که توجه آنها به رابرتسون جلب شود که مهره کلیدی تیم یورگن کلوپ در موفقیت‌های چند سال اخیر بوده و نقش مهمی را در خط دفاعی این تیم ایفا کرده است. 

قرارداد این بازیکن اسکاتلندی با لیورپول هم تا سال 2026 است و رئال آماده است که تا 45 میلیون یورو برای جذب او هزینه کند تا بتواند خط دفاعی تیمش را برای فصل آینده تقویت کند.

یکی از نکاتی که ممکن است این مدافع را برای ترک لیورپول و پیوستن به رئال وسوسه کند، حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل آینده است چون لیورپول سهمیه حضور در این رقابت‌ها را به دست نیاورده است. 

منبع:صدآنلاین

    نظر شما