بوسه جنجالی قربانی گرفت

بوسه جنجالی قربانی گرفت

روبیالس با شکایت هرموسو ممکن است با چهار سال حبس مواجه شود.

به گزارش 9 صبح، لوئیس روبیالس با شکایت جنی هرموسو ممکن است با ۴ سال حبس رو به رو شود.

بوسه نامتعارف لوئیس روبیالس همچنان جنجالی است. در مراسم اهدای مدال تیم ملی زنان اسپانیا پس از جام جهانی زنان در قبال جنی هرموسو اقدامی ناشایست ویک بوسه نامتعارف انجام داد که با سروصدای زیادی در دنیای فوتبال همراه شد.

لوئیس روبیالس با شکایت جنیفر هرموس ممکن است برای بوسه نامتعارف  با ۴ سال حبس رو به رو شود.  روبیالس به دلیل عدم عذرخواهی و استعفا از سمت خود از سوی فیفا برای ۹۰ روز تعلیق شده و در آستانه محرومیت ۱۵ ساله از فعالیت‌های فوتبالی قرار دارد، اما این تنها محکومیت برای این مرد جنجالی نیست. شکایت جنی هرموسو ممکن است عواقب خطرناکی برای روبیالس داشته باشد.

شکایت این بازیکن فوتبال که بر اساس ماده ۱۹۱ قانون مجازات «رسیدگی به جرایم تجاوز، آزار و اذیت یا سوء استفاده جنسی» صورت گرفته، این احتمال را ایجاد می‌کند که رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا به جرم تجاوز محاکمه شود.

پس از ارائه شکایت، دادگاه دو ماه فرصت دارد تا در مورد پذیرش یا عدم پذیرش آن برای رسیدگی، تصمیم گیری کند. در صورت پذیرش، هم جنی هرموسو به عنوان شاکی و هم لوئیس روبیالس به عنوان متهم برای شهادت فراخوانده خواهند شد. مرحله دوم می‌تواند تا شش ماه طول بکشد.

دادگاه ورزشی اداری اسپانیا، به نوبه خود، باید تمام اسنادی را که در اختیار دارد به قاضی بفرستد تا حداکثر شواهد ممکن را جمع آوری کند. بسته به این موارد یا انتشار شدن موارد جدید، قاضی ممکن است تصمیم به رد پرونده بگیرد.

در مورد مجازات احتمالی، پیش‌بینی می‌شود که بین یک تا ۴ سال حبس تعزیری پیش‌بینی شود، زیرا اقدام ناشایست روبیالس در فینال جام جهانی زنان می‌تواند تجاوز تلقی شود. این مجازات، اما در صورت تصمیم قاضی می‌تواند با جریمه جایگزین شود

نظر شما