علت عدم دعوت کاپیتان استقلال به تیم ملی

علت عدم دعوت کاپیتان استقلال به تیم ملی

سنگربان تیم فوتبال استقلال بازهم به اردوی تیم ملی ایران دعوت نشد.

 

به گزارش 9 صبح، کادر فنی تیم ملی فوتبال تصمیم گرفت به جای علیرضا بیرانوند مصدوم بازهم سیدحسین حسینی را به اردو دعوت نکند.

با مصدومیت بیرانوند و مشخص شدن غیبت او در بازی با آنگولا مشخص بود که یک دروازه‌بان به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد. در این شرایط تصور می‌شد که حسینی از سوی امیر قلعه‌نویی به اردو فرا خوانده شود اما این اتفاق رخ نداد و حسین پورحمیدی جای بیرانوند را در اردو گرفت.

امیر قلعه‌نویی که در لیست قبلی خود نیز نام سیدحسین حسینی را قرار نداده بود، دلیل این مساله را سفر کاپیتان استقلال همراه امیدها در روز ۲۲ شهریور به هانگژو توصیف کرد. حسینی به همین خاطر در تهران ماند و به بلغارستان نرفت و از روز پنجشنبه نیز در تمرینات استقلال حضور دارد.

در شرایط کنونی با توجه به اینکه استقلال در شروع تمرینات خود محمدرضا خالدآبادی را به اردوی امیدها داده و محمدجواد کیا نیز فعلا از تمرینات کنار گذاشته شده، نیاز مبرم به سیدحسین حسینی دارد. از سوی دیگر حسینی قرار است به عنوان یک بازیکن باتجربه همراه با بازیکنان زیر ۲۳ ساله ایران راهی بازی‌های آسیایی هانگژو شود.

این دو دلیل باعث شد تا قلعه‌نویی بازهم سیدحسین حسینی را به اردوی تیم ملی دعوت نکند تا این بازیکن فعلا در تمرینات استقلال حاضر باشد و در روز ۲۲ شهریورماه همراه با سایر شاگردان رضا عنایتی راهی چین شود و کارش را در آن تورنمنت شروع کند.

نظر شما