چشمک دژاگه به استقلال!

چشمک دژاگه به استقلال!

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال تمرینات انفرادی خود را انجام می‌دهد.

به گزارش 9 صبح، دژاگه پستی در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده که او را در حال انجام تمرینات سخت بدنسازی نشان می‌دهد. تصویری از اشکان دژاگه که سخت مشغول تمرین بدنسازی است، بدین معنی است که او در سن ۳۷ سالگی فوتبال را کنار نگذاشته و به نظر قصد دارد دوباره در لیگ برتر ایران بازی کند.

او ابتدا قصد ادامه حضور در ترکیب تیم فولاد را داشت اما کاهش سهمیه بزرگسال تیم‌ها به ۱۹ بازیکن ادامه حضور این بازیکن در ترکیب سرخپوشان را ناممکن کرد. در همین کش و قوس خبر رسیده اشکان دژاگه به جای سبحان خاقانی به ترکیب تیم استقلال اضافه می‌شود. به خصوص که استقلال نتوانسته دومین بازیکن خارجی را جذب کند.

پرس و جوی ما از باشگاه استقلال این نتیجه را حاصل کرد که جواد نکونام درخواستی را برای جذب اشکان دژاگه به باشگاه استقلال ارایه نداده است ولی بازیکن سابق تیم ملی از این انتقال استقبال می کند. همچنین بارها در گذشته صحبت از خرید این بازیکن توسط باشگاه استقلال پیش آمده است. او بعد از حضور در ایران برای تیم‌های تراکتور و فولاد بازی کرد.

استقلال به تازگی گوستاوو بلانکو را به خدمت گرفته است و در ترکیب خود یک جای خالی دیگر دارد و باید منتظر ماند و دید که این جای خالی به کدام بازیکن می‌رسد. اشکان دژاگه یا ...؟

نظر شما