حضور پنهانی رونالدو در ایران!

حضور پنهانی رونالدو در ایران!

بحث حضور رونالدو در تهران بسیار داغ شده است.

 

به گزارش 9 صبح، اعضای هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس تهران امروز در صندوق هنر دور هم جمع شدند. جلسه امروز باشگاه در حالی برگزار شد که شایعاتی پیرامون برکناری احتمالی رضا درویش در پایان این جلسه وجود داشت اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این بحث حتی در جلسه طرح هم نشد تا درویش به کار خود ادامه دهد.

با این حال نکته مهم محل برگزاری این جلسه بود. اعضای هیئت‌ مدیره پرسپولیس امروز در صندوق اعتباری هنر تشکیل جلسه دادند تا خبرنگاران امکان حضور در محل و پوشش رسانه‌ای را نداشته باشند. در این جلسه که حدود چهار ساعت به طول انجامید، اعضای هیئت‌ مدیره پیرامون میزبانی از النصر و به خصوص استقبال از این تیم و تامین امنیت کریستیانو رونالدو بحث و بررسی داشتند.

از همین رو باشگاه پرسپولیس برنامه خود برای این موضوع را مشخص کرد که بر این اساس قرمزها قصد دارند رونالدو را در امنیتی‌ترین شکل ممکن به هتل محل اقامت ببرند. در بخشی از جلسه محسن خلیلی مسئول آکادمی پرسپولیس نیز حضور داشت و در خصوص مشکلات آکادمی نکاتی را به زبان آورد.

حسین شهریاری، مجید پوراحمدی، حسین خبیری، محمد دلیری و پیمان حدادی پنج عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شوند و رضا درویش نیز مدیرعامل سرخپوشان است.

نظر شما