امیدواری بشار رسن به نبیل باهویی

امیدواری بشار رسن به نبیل باهویی

نبیل باهویی امیدوار است عملکرد خوبی در تیم فوتبال پرسپولیس داشته باشد.

به گزارش ۹ صبح، تیم فوتبال پرسپولیس تهران که مدت‌ها به دنبال جذب یک مهاجم خارجی بود در نهایت موفق شد نبیل باهویی، مهاجم سوئدی را به خدمت بگیرد.

این مهاجم که فصل قبل در تیم القطر حضور داشت اصلا آمار گلزنی خوبی در یکی دو سال اخیر نداشته و سال قبل هم در 8 بازی که برای تیم قطری به میدان رفت، گلی نزد.

کادر فنی و مدیران باشگاه پرسپولیس در این مدت گزینه‌های مختلفی را بررسی کردند و بسیاری از این گزینه‌ها در همان ابتدای مذاکره با باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که حاضر نیستند به ایران بیایند.

با این حال نبیل خیلی زود پیشنهاد پرسپولیس را پذیرفت و اعلام کرد حاضر است به ایران بیاید. شنیده‌های ما حاکی از آن است که در این بین یک پرسپولیسی سابق نقش پررنگی در قبول پیشنهاد پرسپولیس توسط مهاجم سوئدی داشته است.

بشار رسن، هافبک عراقی سابق پرسپولیس که محبوبیت زیادی در بین هواداران دارد و یکی از بهترین خارجی‌های این باشگاه در سال‌های اخیر بود، فصل قبل با نبیل همبازی بوده و به این بازیکن اعلام کرده حتما پیشنهاد پرسپولیس را قبول کند.

بشار به دوست و همبازی خود اطمینان داد تجربه خوبی از حضور در پرسپولیس و زندگی در ایران بدست خواهد آورد و اگر بتواند عملکرد خوبی داشته باشد، هواداران پرسپولیس برای او سنگ تمام خواهند گذاشت.

هافبک عراقی به مهاجم جدید پرسپولیس گفت که این باشگاه یکی از بهترین تیم‌های ایرانی است و طی سال‌های اخیر بارها قهرمان شده است. او همچنین در خصوص پرطرفدار بودن پرسپولیس در ایران و آسیا برای دوست خود صحبت کرد و به نوعی نبیل را راضی کرد تا با پرسپولیس قرارداد ببندد.

بشار با تعریف کردن از خاطرات بسیار خوبش در ایران و پرسپولیس به نبیل توصیه کرد حتما این پیشنهاد را قبول کند و به ایران برود.

    نظر شما