قطبی جانشین عنایتی می‌شود!

قطبی جانشین عنایتی می‌شود!

احتمال بازگشت قطبی به فوتبال ایران قوت گرفت.

به گزارش ۹ صبح، حبیب کاشانی که از سوی کمیته ملی المپیک به عنوان مدیر تیم فوتبال امید برگزیده شد تاکید به حضور افشین قطبی و محمد ربیعی در تیم امید داشت اما زور امیر قلعه‌نویی بیشتر بود و در نهایت این صندلی به رضا عنایتی رسید.

رضا عنایتی در حالی از سوی امیر قلعه‌نویی به سمت سرمربیگری تیم امید برگزیده شد که در کارنامه‌اش مربیگری در تیم های هوادار و نفت مسجدسلیمان دیده شد و دوران حضورش در مسجدسلیمان هم با ناکامی همراه بود اما افشین قطبی در کارنامه مربیگری اش دهها تیم خارجی به همراه هدایت تیم‌های پرسپولیس و تیم ملی دیده می‌شود و از نظر بین‌المللی یک مربی باتجربه و آبدیده است.

دیدار حبیب کاشانی و امیر قلعه‌نویی؛ مدیر انتخاب شده از سوی کمیته ملی المپیک برای تیم امید که به بهانه انتخاب رضا عنایتی حاضر به حضور در اردوی تیم امید نشد؛ گلایه‌ای از سرمربی تیم ملی نکرد اما امیر قلعه‌نویی به همراه فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیدند که حق با حبیب کاشانی بود و بهتر بود انتخاب سرمربی تیم امید را به وی محول می‌کردند.

گفته می شود هم چنان کمیته ملی المپیک مایل به محول کردن اداره تیم امید به حبیب کاشانی است و با این اتفاق در آینده احتمال دارد هدایت تیم امید به افشین قطبی محول می‌شود. بازی‌های آسیایی هانگژو آخرین ماموریت رضا عنایتی در تیم امید است.

    نظر شما