عذرخواهی هندی‌ها از مدیران نساجی

عذرخواهی هندی‌ها از مدیران نساجی

مدیرعامل مومبای سیتی و نماینده فدراسیون هند از مدیرعامل باشگاه نساجی عذرخواهی کردند.

به گزارش 9 صبح، در پی عدم صدور ویزای علا عباس مهاجم عراقی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، ظهر امروز مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی در هتل محل اقامت تیم فوتبال نساجی حاضر شد و با صادق درودگر دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار آنیل کامات نماینده فدراسیون هند نیز مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی را همراهی کرد و این دو از مدیرعامل باشگاه نساجی به دلیل عدم صدور ویزای علا عباس عذرخواهی کردند.

در حاشیه این دیدار صادق درودگر اعلام کرد با وجود اتفاق رخ داده باشگاه نساجی بهترین میزبانی را از نماینده فوتبال هند در تهران انجام خواهد داد تا محیط فوتبال فضای دوستی، مودت و آرامش باشد. او به هندی‌ها گفت: «مطمئناً در زمین‌ فوتبال باید حرف‌های خود را برای موفقیت بزنیم».

همچنین مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی از دلایل میزبانی نساجی در تهران از رقبای آسیایی سوال کرد که درودگر گفت: قرار است در یک استادیوم بزرگ و بین‌المللی که بازی‌های بزرگ و ملی ما در آن برگزار می‌شود از نمایندگان آسیایی میزبانی صورت بگیرد.

درودگر همچنین در ادامه تاریخچه فوتبال باشگاه نساجی را ارائه و آرزو کرد فوتبال، دوستی دو ملت را اضافه کرده ‌و ‌دیگر شاهد عدم صدور ویزا برای هیچ‌ملتی نباشیم.

در پایان این دیدار مدیرعامل باشگاه نساجی، هدایایی را به مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی و نماینده فدراسیون این کشور اهدا کرد.

نظر شما