استقلال به کمک پرسپولیس آمد

استقلال به کمک پرسپولیس آمد

استقلال از شکایت علیه پرسپولیس منصرف شد.

به گزارش 9 صبح، باشگاه استقلال از شکایت علیه باشگاه پرسپولیس به دلیل عبور از سقف قرارداد منصرف شد و پرونده تیم تهرانی تنها با شکایت باشگاه آلومینیوم اراک مورد بررسی قرار می‌گیرد.

باشگاه استقلال یکی از شاکیان پرونده تیم سپاهان بود. به این سبب که با تیم سپاهان بازی کرد و یک بر صفر در شرایطی بازنده شد که داور به جای اعلام پنالتی به سود تیم سپاهان باید خطا به سود استقلال اعلام می‌کرد.

با این حال بعد از بحث‌هایی که در برنامه فوتبال برتر مطرح شد، این خبر به گوش ما رسید، استقلال همانند سپاهان از رقیب دیرینه هم به دلیل عبور از سقف قرارداد شکایت خواهد کرد اما خبرهای رسیده حاکی از آن است که شکایتی علیه تیم پرسپولیس از سوی باشگاه استقلال تنظیم نشده است.

بنابراین کمیته انضباطی پرونده تیم پرسپولیس را تنها با شکایت باشگاه آلومینیوم اراک مورد بررسی قرار می‌دهد. البته ممکن است تیم سپاهان هم به شاکیان تیم پرسپولیس اضافه شود. تیم پرسپولیس به تازگی بعد از ثبت قرارداد مهاجم سوئدی اعلام کرد با وجود ثبت این قرارداد هنوز به سقف قرارداد نرسیده است.

مجری برنامه فوتبال برتر مدعی شد بازیکنان تیم پرسپولیس یکی از تماشاگران متمول پول دریافت می‌کنند اما به طور حتم برای سازمان لیگ و کمیته انضباطی مهم قراردادهایی است که در سازمان لیگ ثبت می‌شود.

نظر شما