آرزوی مرگ برای یک فوتبالیست!

آرزوی مرگ برای یک فوتبالیست!

در یک مسابقه فوتبال اتفاق عجیبی رخ داد.

به گزارش ۹ صبح، میسون گرین‌وود، بازیکن قرضی ختافه در پیروزی ۳-۲ یکشنبه مقابل اوساسونا در نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد و مورد آزار برخی از هواداران تیم مهمان قرار گرفت.

نشریه اتلتیک ادعا می‌کند که ناظر رسمی لالیگا فریادهای «گرین‌وود بمیر» را شنیده است و قرار است روند قانونی و انضباطی پیگیری شود. نشریه از یوگوبا آراساته سرمربی اوساسونا خواست تا در این مورد نظر دهد، و او گفت: «شعرهای «لعنت بر اوساسونا» بسیار بد بود و شعارهای علیه گرین‌وود نیز بسیار بد بود. در مورد این بازیکن سیستم قضایی تصمیم گرفته. او بازیکن خوبی است اما اگر در مورد شعارها حرف می‌زنید باید تمام شعارها را در نظر بگیرید.»

گرین‌وود در گل پیروزی بازی نقش داشت و ضربه‌اش توسط بازیکن حریف مهار شد و به کرنر رفت و نمانیا ماکسیموویچ گل پیروزی ۳-۲ را به ثمر رساند. این اولین باری بود که این بازیکن پس از محرومیت توسط شیاطین سرخ در ژانویه ۲۰۲۲ فوتبال رسمی بازی می‌کرد. باشگاه منچستریونایتد روند تحقیقات در مورد پرونده تجاوز و تعرض میسون گرین‌وود را آغاز کرد و در نهایت این اتهامات در فوریه ۲۰۲۳ کنار گذاشته شد.

منچستریونایتد از گرین‌وود خواست که در جای دیگری فوتبالش را پیش بگیرد و در نتیجه این بازیکن در تاریخ ۱ سپتامبر به صورت قرضی به ختافه پیوست.

نظر شما