راه حل عجیب رئیس فدراسیون فوتبال

راه حل عجیب رئیس فدراسیون فوتبال

راه حل عجیب مهدی تاج خبرساز شد.

 

به گزارش 9 صبح، در حالی که لیگ برتر نزدیک سه ماه تعطیل بود و تازه شروع شده است، مهدی تاج پیشنهاد تعطیلی ۴ ماهه بازی ها آن هم در سال برگزاری جام ملت های آسیا را می دهد.

چمن ورزشگاه آزادی مدت‌هاست که مشکل پیدا کرده و حالا که النصر با ۷ ستاره بزرگ فوتبال جهان به تهران آمده تازه آقای تاج می‌فرمایند اگر بتوانیم لیگ را ۴ ماه تعطیل کنیم چمن را درست خواهیم کرد! با مزه است نه؟ سه ماه لیگ تعطیل بود، همه رفته بودند تفریح و حالا تازه یادشان آمده که لیگ را ۴ ماه تعطیل کنند، آن هم در سالی که جام ملت‌های آسیا و لیگ قهرمانان آسیا را داریم و همین‌طوری مسابقات داخلی چپ و راست تعطیل می‌شود.

الان حدود یک ماه است که استقلال بازی ندارد و شاید یک ماه دیگر هم بازی نداشته باشد! یعنی جواد نکونام برای ۴ بازی تیمش را به بدنسازی برد و حال دوباره باید بدنسازی کند! یکی هم نیست به رئیس فدراسیون بگوید یعنی شما در ۳ ماه تعطیلی نمی‌دانستید چمن آزادی خراب شده و خبر نداشتید که ۲۸ شهریور پرسپولیس باید با النصر بازی کند؟ چرا همه کارها را به دقیقه ۹۰ واگذار می‌کنید و چرا در موارد بسیار ساده هم باید ضعف مدیریت داشته باشیم؟ همین ماجرای استقبال از رونالدو را ببینید، اینجا هم ضعف مدیریت فوران می‌کند و کاملاً مشخص است که ما نه مدیریت خوبی در این قبیل موارد داریم و نه برنامه‌ریزی و دوراندیشی.

نساجی و سپاهان به میدان رفتند و چمن ورزشگاه‌های هند و عراق به مراتب بهتر از ورزشگاه آزادی بود، بعد ما داعیه میزبانی جام ملت‌ها و جام جهانی را هم داریم و فکر می‌کنیم همه مشکلات فقط مربوط  به عدم حضور خانم‌هاست در حالی که مثلاً جام ملت‌ها ۸ ورزشگاه استاندارد می‌خواهد که ما در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن فقط ۳ ورزشگاه آبرومند داریم. وضعیت ورزشگاه آزادی را که می‌بینید، خدا را شکر هیچ مسئولی هم انتقادپذیر نیست و در مواقع حساس همه سعی می‌کنند توپ را به زمین دیگران بیندازند.

باور کنید تعمیر ورزشگاه آزادی را می‌شد ۳ ماه قبل تمام کرد تا برای شروع لیگ برتر مشکلی نباشد، نه اینکه تازه دیروز جلوی ورزشگاه را آسفالت کنند. از نظم و برنامه‌ریزی مسابقات هم که حرف نزنیم خیلی بهتر است. برای بازی‌های آسیایی که اهمیت زیادی ندارد و حتی قهرمانی تیم ملی امید در این مسابقات هیچ‌کس را خوشحال نمی‌کند، کل لیگ تعطیل شده و تازه آقای تاج می‌گوید اگر بتوانیم لیگ را ۴ ماه تعطیل کنیم.

نظر شما