شوک بزرگ به مادریدی‌ها

شوک بزرگ به مادریدی‌ها

ستاره تیم فوتبال رئال یک ماه خانه‌نشین شد.

به گزارش 9 صبح، جود بلینگام به دلیل پیچ خوردگی شدید مچ پا، دو تا سه هفته دور از میادین خواهد بود و قطعا بازی سه شنبه برابر لایپزیش را از دست می‌دهد.

رئال مادرید در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته فوتبال اروپا به مصاف خیرونا رفت. آنها این بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان نیمه اول وینیسیوس جونیور و جود بلینگام رئال را به برتری رساندند. در نیمه دوم نیز رئال دو گل زد و بازی را ۴-۰ به سود خود تمام کرد اما رئال در این بازی یک تلفات بزرگ داد.

در ابتدای نیمه دوم اتفاق ناگواری برای رئالی‌ها رخ داد. جود بلینگام پس از درگیری با بازیکن حریف بر سر توپ، مچ پایش را گرفت و زمین افتاد. اگرچه او لحظاتی به بازی ادامه داد و موفق شد گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند، اما سه دقیقه پس از گلزنی، در حالی‌که می‌لنگید از زمین خارج شد و جایش را به براهیم دیاس داد.

تیم پزشکی رئال اعلام کرد که جود از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شدید شده و احتمالا سه هفته دور از میادین خواهد ماند. به این ترتیب ستاره انگلیسی قطعا بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر لایپزیش را از دست خواهد داد.

او بازی برابر رایووایکانو، سویا و والنسیا در لالیگا را نیز از دست می‌دهد و در بهترین حالت به بازی برگشت برابر لایپزیش می‌رسد.

  نظر شما

  • با پخش برنامه عادل فردوسی پور و جشن…

  • بازیکن ژاپنی که به همراه تیم ملی کشورش…

  • مدیران دو باشگاه استقلال و ذوب‌آهن بر…

  • منتظر چهره جدید سرخ‌های پایتخت باشید.

  • تیم ملی فوتبال ایران برای هفتمین‌بار…