علاقه قلی‌زاده به پرسپولیس

علاقه قلی‌زاده به پرسپولیس

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به پرسپولیس علاقه دارد.

به گزارش 9 صبح، علی قلی‌زاده، وینگر تکنیکی تیم ملی علاقه‌ای به حضور در استقلال ندارد و اگر به ایران بیاید به پرسپولیس می‌پیوندد.

دعوای نکونام و خطیر طی روزهای گذشته دوباره بالا گرفته و عمده مواردی که باعث اختلاف طرفین شده مربوط به نقل و انتقالات است. جواد نکونام چند باردر مصاحبه‌های خود عنوان کرد که برای استقلال بازیکن بزرگ می‌خواهد و در لیست اولیه او هم نام چند ملی پوش قرار داشت ولی باشگاه استقلال که در ابتدا قول خرید یکی دو نفر از لیست اولیه نکونام را داده بود،در نهایت موفق به جذب بازیکن طراز اول نشد و ستاره‌های تیم ملی قرار نیست پیراهن استقلال را برتن کنند.

یکی از این نفرات علی قلی زاده وینگر تکنیکی و سرعتی تیم ملی بود که بازیکن محبوب نکونام به حساب می‌آید و سرمربی آبی‌ها علاقه زیادی داشت تا قلی زاده را در همین نیم فصل به استقلال بیاورد. اتفاقی که با توجه به قرارداد بالای این بازیکن با تیم لخ پوزنان لهستان عملا امکان پذیر نبود و قلی زاده به این راحتی نمی‌تواند قراردادش را با تیمش فسخ کند. با این حال نکته جالب دیگری هم در خصوص قلی زاده وجود دارد.

به طوریکه حتی اگر این بازیکن بخواهد به فوتبال ایران برگردد، بازهم استقلالی نخواهد شد و انتخاب او پرسپولیس خواهد بود. به گفته دوستان نزدیک و اطرافیان قلی زاده، این بازیکن علاقه زیادی به پرسپولیس دارد و به شدت طرفدار قرمزهای پایتخت است. از همین رو بارها به نزدیکان خود اعلام کرده اگر بخواهد به فوتبال ایران برگردد، پرسپولیسی خواهد شد و پیراهن قرمز را برتن خواهد کرد.

گفتنی است در ابتدای فصل و حتی سال قبل، قلی زاده گزینه جدی پیوستن به پرسپولیس بود ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد و این بازیکن ترجیح داد کارش را در فوتبال اروپا دنبال کند.

منبع: خبرورزشی

  نظر شما

  • هستی مهدوی فر تصویری از خود در کنار…

  • خرید جدید تیم استقلال بسیار خوش‌اقبال ب…

  • مهدی طارمی، مهاجم ایرانی در ماه…

  • داور بازی گل‌گهر و پرسپولیس همچنان…

  • سنگربان سپاهان در بازی‌های آتی تیمش…