آلگری در یووه ماندنی شد

آلگری در یووه ماندنی شد

باشگاه یوونتوس خیال اخراج مکس آلگری را ندارد.

به گزارش 9 صبح، با وجود وضعیت نه چندان خوب تیم فوتبال یوونتوس در هفته‌های اخیر، مدیران این باشگاه هیچ برنامه‌ای برای تغییر کادر فنی تیم ندارند.

یکی از بدترین تیم‌های سری A در هفته‌های اخیر بدون شک یوونتوس بوده است. یووه که تا یکی دو ماه قبل رقیب اصلی اینتر در کورس قهرمانی شناخته می‌شد، اکنون نه تنها دیگر در کورس قهرمانی نیست، بلکه رده دوم را به میلان تقدیم کرده و در مسیر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

طبق آمارهای ثبت شده، باشگاه یوونتوس از 8 بازی اخیرش و 24 امتیاز ممکن تنها 7 امتیاز کسب کرده است. سقوط آزاد بانوی پیر بعد از پیروزی 3 بر صفر این تیم مقابل لچه در تاریخ 21 ژانویه آغاز شد و از آن زمان تا کنون تنها یک پیروزی در کارنامه راه‌راه‌پوشان تورین ثبت شده است که آنها هم با حداقل اختلاف (نتیجه 3 بر 2) و زدن گلی در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده رقم خورد.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس بعد از تساوی 2-2 مقابل آتالانتا بازیکنانش را به اردوی تمرینی تنبیهی برد که تمرکز آنها را برای بازی بعدی مقابل جنوا افزایش دهد، هر چند یووه از این بازی هم جز یک تساوی بدون گل چیزی دیگری به دست نیاورد و پس از بازی هواداران با سوت‌ زدن و هو کردن اعتراض‌شان به عملکرد تیم را نشان دادند.

در این بین نشریه توتواسپورت چاپ تورین نوشته است که با وجود نمایش‌های ضعیف یوونتوس، مدیران باشگاه همچنان آلگری را بهترین گزینه برای هدایت تیم می‌داندند و هیچ برنامه‌ای برای اخراج او در 9 هفته باقیمانده به پایان فصل ندارند؛ البته اینکه آیا او فصل بعد هم سرمربی تیم بماند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا وابسته خواهد بود.

یوونتوس در حالی تنها 5 امتیاز از تیم چهارم جدول (بولونیا) بیشتر دارد که 9 هفته پایانی فصل باید با رقبای سرسختی مانند، لاتزیو، فیورنتینا، تورینو، میلان رم و بولونیا رودررو شود.

    نظر شما