محرومیت سنگین در انتظار مدافع اینتر

محرومیت سنگین در انتظار مدافع اینتر

مدافع اینتر در خطر محرومیت طولانی مدت قرار دارد.

به گزارش 9 صبح، مدافع تیم فوتبال اینتر به توهین نژادپرستانه به بازیکن ناپولی متهم شده و به همین دلیل ممکن است برای مدتی محروم شود.

فرانچسکو آچربی ممکن است مدتی از همراه اینتر باز بماند که دلیل آن متهم شدن او به توهین نژادپرستانه به ژوان ژسوس بازیکن تیم فوتبال ناپولی در جریان بازی شب دو تیم بوده است.

در بحبوحه نبرد صدرنشین جدول رده‌بندی و مدافع عنوان قهرمانی که با تساوی یک – یک تمام شد، دوربین‌های تلویزیونی لحظه‌ای را شکار کردند که در آن ژسوس در حال صحبت با فدریکو لاپنا، داور مسابقه دیده می‌شد. او با اشاره به نشان مبارزه با نژادپرستی درج شده روی پیراهن لاپنا، به او توصیه کرد وقتی نمی‌تواند جلوی بروز نژادپرستی در زمین بازی را بگیرد، آن را بکَند و توضیح داد که آچربی او را با لفظی نژادپرستانه خطاب کرده است.

مدافع میانی ناپولی در پایان بازی سعی کرد از کنار اتفاقی که رخ داده بود بگذرد و در گفت‌و‌گو با شبکه DAZN اظهار داشت: «هر اتفاقی که در زمین بازی رخ می‌دهد، همان‌جا دفن می‌شود. ضمناً آچربی از من عذرخواهی کرد.» با این حال آچربی در پایان بازی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام توضیح داد که چه اتفاقی برایش رخ داده بود.

اکنون طبق اعلام سایت توتومرکاتو وب، آچربی در خطر محرومیتی طولانی مدتی قرار دارد. طبق ادعای این سایت، با استناد به ماده 28 آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا، مدافع اینتر به خاطر رفتار نژادپرستانه ممکن است حداقل 10 جلسه محروم شوند، البته برای اثبات اتهام آچربی مدرکی قابل استناد نیاز است و ادعای ژسوس به تنهایی کفایت نمی‌کند.

    نظر شما