استارت تمرینات تیم ملی فوتبال در حضور داویدز

استارت تمرینات تیم ملی فوتبال در حضور داویدز

ملی‌پوشان فوتبال در حضور داویدز تمرین ریکاوری انجام دادند.

به گزارش 9 صبح و به نقل از بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران، در اولین روز از اردوی تیم ملی، ملی‌پوشان با نظارت امیر قلعه‌نویی به تمرین ریکاوری پرداختند.

این تمرین در مجموعه تمرینی «پک» برگزار شد و ملی‌پوشان پس از بازی‌های هفته بیست‌ویکم لیگ برتر تمرین ریکاوری انجام دادند تا از فردا تمرین تاکتیکی تیم پیش از دیدار برابر ترکمنستان برگزار شود.

در این تمرین «ادگار داویدز» بازیکن سابق تیم ملی هلند و تیم‌های یوونتوس و بارسلونا با حضور در اردوی تیم ملی با امیر قلعه‌نویی، مهدی محمدنبی و بازیکنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، داویدز در جمع ملی‌‌پوشان با بیان تجربیاتی از حضورش در مسابقات مهم فوتبال دنیا، کسب افتخار برای مردم کشور را مهمترین موضوع برای بازیکنان ملی عنوان کرد و خطاب به بازیکنان تیم ملی ایران گفت، بازی‌های شما را همواره دنبال می‌کنم. کاری کنید که نه تنها خانواده و پدر و مادر، بلکه مردم کشورتان به شما افتخار کنند.

سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به سوابق داویدز در فوتبال دنیا، از بازیکنان تیم ملی خواست از امروز دوران جدیدی را برای کسب موفقیت آغاز کنند. قلعه‌نویی گفت: ما از امروز باید برای اهداف جدید کارمان را شروع کنیم. اهداف بزرگی داریم که باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

وی خطاب به بازیکنان جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی خاطر نشان کرد: قدر پیراهنی که بر تن دارید بدانید. شما نماینده 80 میلیون نفر هستید و باید شایستگی خود را ثابت و برای شاد کردن مردم تلاش کنید. شاد کردن مردم، یعنی رضایت خدا. بنابراین با احترام به یکدیگر و به ویژه بازیکنان باتجربه، تمام تلاش‌تان را برای موفقیت این پیراهن انجام دهید.

در پایان پیراهن تیم ملی هلند به امیر قلعه‌نویی و علیرضا جهانبخش و پیراهن تیم ملی ایران به داویدز اهدا شد.

    نظر شما